KolejarzOpole.pl
Forum kibiców Kolejarza Opole

Kibice - Fan Club '04

Stysiok - 2008-05-12, 17:54
Temat postu: Fan Club '04
Takie pytanie ...
czy sa jakies piosenki fan clubowe ??
lub cos w tym rodzaju okrzyki itd ... ??

Ajek - 2008-12-05, 14:51

http://pl.youtube.com/watch?v=gVK05y5v2bs
panowie co powiecie na cos takiego?? :D

rita1988 - 2008-12-06, 23:35

Fajnie to wyglada ale sądzisz ze u nas by cos takiego wyszło??

Miała byc poprawa ale cos jej nie widze...

Ajek - 2008-12-06, 23:37

ciezko sie przyzwyczajic :D
i sadze ze fala mogla by wyjsc :P

Kowal - 2008-12-11, 12:12

Ajek.Wśród drętwej,opolskiej publiczności?Przecież dla 3/4 to najlepiej,gdybyś w ogóle nie wstawał z miejsca,jeśli siedzisz przed nim,a wstań mu jeszcze w trakcie biegu,to z lachą Cię pogoni;P
KamoKK - 2009-04-24, 22:48

a więc od Tego sezonu chodze na Kolejarza ale moge stwierdzic ze nie prezentujcie sie najlepiej. Przykro mi to mówic ale np: Stroboskopy wyglądaly ladnie ale co dalej? Trzeba fanatycznego młyna. ze 30 które by spiewaly. Ja osobiscie chodze na mecze ZAKSY (Mostostal) od 4 sezonów ale tam mlyn do 200 osób nawet na wyjazdach. Chodze także na Górnik ale to juz inna bajka. 3 razy zostalo zaspiewane "Kolejarz Opole ******" Ja moge wymslic pare piosenek. a Poderwac publicznosc do klaskania to za pomoaca Spikera który powie : "zaczynamy fale od FanClubu" pozniej leca sektory. a musi byc fajna nuta do klaskania zeby klaskac. Weźcie te slowa na poważnie
Ajek - 2009-04-24, 23:36

KamoKK mozemy spiewac tylko potrzeba nam kogos odwarznego kto ladnie bedzie zaczynal i nas rozprowadzal. Zapraszam na miejsce FC i do zabawy.
zreszta ja bym mogl ciagnac FC, ale glupi by wygladalo gdybym wypalil " Trójkolorowi, bialo niebiesko bordowi!!!" Nie pociagajac za soba reszty. Jaks glupio wyobrazam sobie zebym mial sam stac i drzec sie. :D
Przeciez ludzie odrazu pomysla "idiota", sam stoi i drze sie :D

emvoo - 2009-04-24, 23:52

KamoKK napisał/a:
Trzeba fanatycznego młyna

Tak jak mówisz, niestety u nas ciągle brak chętnych...

Ajek napisał/a:
Trójkolorowi, bialo niebiesko bordowi

Toś błysnął chłopie... barwy naszego klubu: Biel, Bordo, Granat

Ajek - 2009-04-25, 08:15

nie ja wymyslilem
"trojkolorowi bialo niebiesko bordowi"
jezeli juz chcesz kogos obrazic to rade tworce.
napisz na PW do Filipa. A nie rob z siebie niewadomo kogo.

emvoo - 2009-04-25, 10:47

Cytat:
jezeli juz chcesz kogos obrazic to rade tworce.

Nikogo nie obrażam, wytykam Ci błąd.

filip - 2009-04-25, 12:56

Wszystko sie zgadza, granatowy to odcien niebieskiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Barwa_granatowa

emvoo - 2009-04-25, 20:14

czy nie lepiej było by biało-bordo-granatowi ? ;>
Sancho - 2009-04-25, 20:54

Emvoo jakbyś każdemu dawał ostrzeżenie za offa to większość użytkowników tego forum nie mogłaby na nie wchodzić, bo mieli by zablokowaną możliwość wejścia na forum. Nie wiem, o co ta afera. O to, że Ajek napisał przyśpiewkę, którą wymyślił Filip?? Ajek odpuść, bo jak się na ciebie mod uweźmie to nie dasz rady. Myśli, że jak jest moderatorem to może wszystko. No i niech myśli tak dalej, a ty go olej ciepłym moczem.

Żeby nie było offa to napisze tak:
Nie ma za wiele osób w naszym FC, ale jednak kilka jest. Proponuje przed kolejnym meczem ligowym w Opolu zrobić zbiórkę 30 min. przed rozpoczęciem spotkania tych, którzy będą śpiewać razem z nami i ustalić, co śpiewamy podczas meczu. Myślę, że powinniśmy też siedzieć razem a nie, że jest takie coś, że śpiewający mieszają się ze zwykłymi kibicami. Myślę, że powinniśmy mieć zarezerwowaną określoną liczbę ławek, na których siedzą tylko osoby z FC, żeby nie było tak jak na meczu z Piłą, że tu krzyczą 3 osoby, za chwile w innym miejscu 2. Tylko jak będziemy razem śpiewać to będzie efekt.

KamoKK - 2009-04-25, 22:14

więc tak: 1.Doping prowadzić moze obojetnie kto.
2. Ale i 30 osób by krzyknelo: "Kulturalni kibice Kulturalni kibice Kulturalni kibice sędzia chuj sedzia chuj" to byl przyklad. to sedzia by nie uslyszal gdyby nie jechali?
3.Zacznijmy se ukldac piosenki a nie przy kazdej jednej sie kłocic. np: Trójkolorowe to barwy nie zwyciezone. i co to takie trudne? albo http://www.youtube.com/watch?v=FopN6WuOA4s
Dziś wygramy mecz
Wielki Kolejorz na KŻ

http://www.youtube.com/wa...feature=related
Zobaczcie tutaj.

A na wyjazdach cos spiewacie np:
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Kolejarz gra aleoo aleooooooooo
Czy to jest Krosno czy śląsk kibiców slychac głos
Trojkolorowy szal kazdy te barwy zna.

Cytat:
Nie ma za wiele osób w naszym FC, ale jednak kilka jest. Proponuje przed kolejnym meczem ligowym w Opolu zrobić zbiórkę 30 min. przed rozpoczęciem spotkania tych, którzy będą śpiewać razem z nami i ustalić, co śpiewamy podczas meczu. Myślę, że powinniśmy też siedzieć razem a nie, że jest takie coś, że śpiewający mieszają się ze zwykłymi kibicami. Myślę, że powinniśmy mieć zarezerwowaną określoną liczbę ławek, na których siedzą tylko osoby z FC, żeby nie było tak jak na meczu z Piłą, że tu krzyczą 3 osoby, za chwile w innym miejscu 2. Tylko jak będziemy razem śpiewać to będzie efekt.
1.Nie mozna okreslac co sie bedzie spiewac ponieważ to zaralezy jak jeżdza, spiewa sie co innego jak sie wygrywa a jka sie przegrywa co innego.
2.To tylko poprosic zarzad ze chcecie miec sektor na 50 osób i zeby dali taseme zeby nikt tam nie wchodzil

mati1399 - 2009-04-25, 23:00

Cytat:
1.Nie mozna okreslac co sie bedzie spiewac ponieważ to zaralezy jak jeżdza, spiewa sie co innego jak sie wygrywa a jka sie przegrywa co innego.
2.To tylko poprosic zarzad ze chcecie miec sektor na 50 osób i zeby dali taseme zeby nikt tam nie wchodzil[/quote]

Powinismy tak zrobic i zawsze by sie znalazlo 50 osob :-D

KamoKK - 2009-04-26, 00:06

Słuchajcie jak sie przegrywa to sie spiewa : Jeśli wiara czyni Cuda my wierzymy ze sie uda
a jak sie wygrywa to leci HSV. LalalalalaLalalalalaLalalalala Kolejejarz

emvoo - 2009-04-26, 10:31

mati1399 napisał/a:
Powinismy tak zrobic i zawsze by sie znalazlo 50 osob

Trochę zbyt optymistyczny szacunek jak dla mnie. Ja osobiście bałbym się sytuacji w której na takim wydzielonym sektorze usiądzie nas 10-15 (Tylu nas jest mniej więcej...) Przypomina pewien fan klubu z Wielkopolski, który na swojej stronie internetowej miał zdjęcie pięciu osób z balonami w rękach...

mati1399 - 2009-04-26, 10:46

mysle ze 25 osob by bylo. tylko trzeba wymyslec jakies piosenki bo niemamy ani jednej tu jest przyklad mi sie to podoba :-)

KamoKK napisał/a:
Słuchajcie jak sie przegrywa to sie spiewa : Jeśli wiara czyni Cuda my wierzymy ze sie uda
a jak sie wygrywa to leci HSV. LalalalalaLalalalalaLalalalala Kolejejarz

emvoo - 2009-04-26, 11:49

mati1399 napisał/a:
mysle ze 25 osob by bylo.

Jeszcze nigdy, poza wyjazdem do Rawicza w 2004, nie było nas więcej niż 20 osób...

filip - 2009-04-26, 11:57

emvoo napisał/a:
czy nie lepiej było by biało-bordo-granatowi ? ;>

no jak dla mnie to oczywiscie ze lepiej, tylko ciezko to zaspiewac :)

Cytat:
Nie ma za wiele osób w naszym FC, ale jednak kilka jest. Proponuje przed kolejnym meczem ligowym w Opolu zrobić zbiórkę 30 min. przed rozpoczęciem spotkania tych, którzy będą śpiewać razem z nami i ustalić, co śpiewamy podczas meczu. Myślę, że powinniśmy też siedzieć razem a nie, że jest takie coś, że śpiewający mieszają się ze zwykłymi kibicami

nie trzeba czekac do nastepnego meczu ligowego w Opolu. Za tydzien jest sparing i to jest dobra okazja do ustalenia paru kwestii organizacyjnych. Pozniej oczywiscie wyjazd do Rawicza i w trakcie jazdy jest sporo czasu do rozszerzenia reprertuaru. W Rawiczu oczywiscie siadamy razem i tam nie bedzie piknikowania. Jedziemy wspierac naszych zawodnikow a oni maja to poczuc na wlasnej skorze.

KamoKK - 2009-04-26, 13:51

a więc jaki chcecie mieć piosenki zacznijmy od tego?
Można mieć takie np jak HSV. albo Dumą polski jestesmy od Lat. więc sie lepiej zastanowcie bo mozna i to i to ale na poczatek lepiej se wybrac jedno

emvoo - 2009-06-16, 11:15

Zapraszam wszystkich, którzy czują się członkami klubu kibica (także tych którzy dużo nam doradzają ale trochę gorzej z kibicowaniem), a także tych, którzy chcieli by do nas dołączyć w środę godzinę przed półfinałem MMPPK na sektor FC. Na tym mini-zebraniu będzie omawiane parę bieżących spraw a przede wszystkim kwestia oprawy meczu z Rawiczem.
sebodenko3 - 2009-06-16, 11:28

na wegrzech bylo wiecej
panta - 2009-06-16, 20:28

planujecie jakis zorganizowany wyjazd do lublina?
kkrawczyk - 2010-01-17, 12:12

Bezcenny widok:

"Kibice" Kolejarza śpiewają "Moja jedyna miłość to Falubaz"... :) 100% Falubaz chłopaki... gratulacje.

Pozdro dla tych co w małej grupce, ale kibicowali swoim (swojemu)!

Stysiok - 2010-01-17, 12:28

dokładnie ... albo się jednym kibicuje albo drugim
jak tam kochacie myszkę to wypieprzać do zielonki !! TYLKO KOLEJARZ

PaCo - 2010-01-17, 15:02

1.
kkrawczyk napisał/a:
"Kibice" Kolejarza śpiewają "Moja jedyna miłość to Falubaz"

nikt takiego czegoś nie śpiewał, nawet tego nie znaliśmy, jedyne co to "kto nie skacze jest z policji hop hop hop" i "Falubaz K Falubaz S GFalubaz mistrzem Polski jest". FC udaje niewiniątka to chyba policji nie chcieli się narazić.

2. Że miałem szalik Falubazu to moja sprawa, zbieram szaliki i zaczynam żużlowe a była fajna okazja do tego i jak będzie okazja z kibicami innych klubów też się będę wymieniał.

3.
stysiok napisał/a:
jak tam kochacie myszkę to wypieprzać do zielonki !!
=K= nr1 dla mnie ale spoko na "waszym" sektorze mnie nie zobaczysz :)

4. Oni kibicowali przynajmniej cały czas a nie jak w FC na lidze 2 razy "hej hej Kolejarz" i cisza. "Hej Falubaz sialalal..." itd za jednym razem przynajmniej 5 minut bez przerwy było

5. Niby FC Kolejarza taki przyjazny dla kibiców innych klubów a tu coś niektórzy mało tolerancyjni...

6. Dla niektórych można chodzić tylko w barwach jednego klubu a założenie szalika itp innego to powinjo być karane... napiszcie do policji o zakaz stadionowy dla nas na Wschodnią 2.
Czemu kibice Odry (paru było też na gali) mieli czapki Pioloni Bytom (pozdrawiam) i nikt z Odry nie ma o to problemu? Bo są zaprzyjaźnieni? Kolejarz z Falubazem też był, ich trenuje opolanin więc mogę mieć sympatię do tego klubu

Pozdro dla normalnych :!: i nie chce mi sie więcej z wami gadać. Dorośnijcie.

P.S. aha jeszcze kibicuję Lechowi Poznań (jak jeszcze w 2 lidze grali), Man City (od meczów z Groclinem) Borussi Dortmund, ZAKSIE K-K... dlatego nie mogę nalezeć do Waszej organizacji bo lubię i mam gadżety innych klubów :roll:

[ Dodano: 2010-01-17, 15:09 ]
jeszcze jedno: to nie był mecz Falubazu z Kolejarzem tylko jakimś mieszanym teamem. Z Opola tylko Czechowicz był to ciężko stwierdzić żebym się od =K= odwrócił.

emvoo - 2010-01-17, 15:28

Ty chyba nadal nie nie rozumiesz. Twoje przekonania, komu kibicujesz, co zbierasz itd. nikogo nie obchodzą. Też prywatnie kibicuje Falubazowi, ale we własnym mieście udawać że jest sie z Zielonej Góry to po prostu żenada.

PaCo napisał/a:
=K= nr1 dla mnie

To gdzie byłeś kiedy my w pare osób darliśmy się "Kolejarz Opole"? Schowałeś się za szalikiem Falubazu i udawaleś że nas nie znasz. Ok, twój wybór.

Sezonowcy byli są i będą, my robimy swoje dla Kolejarza który jest naszym klubem. Pozdro FC zawsze wierni!

Nie muszą być nas setki, ale własnego klubu nie porzucamy. Nawet Ajek, który niezbyt nas lubi wie że w Opolu kibicuje się Kolejarzowi! (brawo Ajek!)

sebulba - 2010-01-17, 19:54

Oderce i Kolejarzowi :))
kluskiev - 2010-01-17, 20:24

To jest gala a nie mecz!!! szczytny cel!!! Bo już się wysuwają na tym forum napinacze, że zdradzamy klub itp. A co do kibicowania podczas gali to mogliście zorganizować jakąś grupkę...a nie zrywać się na oko w 12. Prezio kupił bęben trza było wziąść... całkiem inaczej by to wyglądało
Jestem z opola i także jeste kibicem =K= a to , że byliśy z szalikami Falubazu nie ma wiele do zdrady klubu.
Cytat:
Sezonowcy byli są i będą

Oj!!! Widać inaczej to sobie wyobrażasz. Falubazowi już od kilku lat kibicowałem, wszak nie jeździłem na mecze do zg bo bym nie wyrobił finansowo. Nie ważne czy będą DMP czy będą jeździć w barażach i tak dziele me serce na pół:

W JEDNEJ POŁÓWCE KOLEJARZ, W DRUGIEJ FALUBAZ :!: :!: :!:

Pozdro

emvoo - 2010-01-17, 20:32

kluskiev napisał/a:
bęben trza było wziąść...

Bęben kupiony w piątek raczej pocztą na sobote nie dotrze, poza tym jak słusznie zauważasz to gala nie mecz, więc kibicowaliśmy okazjonalnie "naszemu" Czesiowi + raz Kolejarz Opole właśnie dedykowane tym którzy lecieli "jedyna miłość" dla Falubazu.

kluskiev napisał/a:
Falubazowi już od kilku lat kibicowałem

Pełne prawo masz do tego, ale jeszcze raz pytam, gdzie byliście kiedy my lecieliśmy "Kolejarz Opole"? Czasem nie schowani za szalami Falubazu? Bo chyba nie dołączyliście sie do skandowania nazwy "swojego" klubu? Wstydziliście sie przed nowymi kolegami?

Kowal - 2010-01-17, 22:40

Kupcie karnety na Falubaz.Nowi koledzy was tam na pewno dobrze przyjmą.Inna sprawa-rozumiem,że ktoś chciał się wymienić szalem,bo nie w tym tkwi problem.Jak się wymieniłeś mogłeś przyjść wśród swoich i kibicować,a nie siedzieć cicho,gdy my darliśmy japy i śmiać się,a przy Falubazie jakoś od razu ponownie "nauczyliście" się śpiewać.To jest żałosne,a nie to,że ktoś się wymienia szalikiem.Prywatnie również jestem za Falubazem,ale nie ma opcji,by inny klub był bliższy memu sercu niż Kolejarz.Jak do Opola przyjedzie np. Łódź to też pójdziecie do nich,wymienicie się szalikami i pośpiewacie,a na nas wypniecie dupę?Co jak co,ale nie trawię "wazeliniarzy".
bili - 2010-01-17, 22:57

Dokładnie Kowal.

Z Falubazem śpiewać potrafili, z Kolejarzem już nie. I to właśnie jest w tym wszystkim żenujące. No, ale lepiej polansować się w ekipie 200 Falubazów, niż 10 Kolejarzy.

Ajek - 2010-01-17, 22:57

Łódź?
hmm
Ciężka decyzja.
Tam skrzydło daje na oprawy.
A tak na prawde zachowujecie sie jak stare małżeństwo przed rozwodem :D
Strzelcie sobie 50 i lulu bo czytac tego nie moge.

A co do kibicowania to za co dziekujesz?
Ja dalej jestem kibicem =K= według samego siebie.
Są osoby ktore mówia "To on!! Ajek!! Wróg kibiców zarządu i zawodników Kolejarza Opole"
Ciekawe dla czego i kto mógł puścić taką fame
Zapomnialem ja dziele kibiców na dobrych i złych
Werbuje ich na co nie ma rzetelnego dowodu, że ja to robie.

To że nie lubie ciebie nie oznacza że nie kibicuje Kolejarzowi, a różnimy sie tym że ja rozumiem takich chlopaków jak PaCo i Kluskiev ktorzy chcieli sie pobawic w swietnej atmosferze i nie krzyczec tylko i wyłącznie "Kolejarz Opole"

Powiedzialem kowalowi zeby wam przekazal po 12 biegu co spiewamy to ponoc mieliscie to w dupie:D
Miedziak Sccentrum Macius i jego koleżanka byli gotowi, a potem ktos przychodzi z was i ma pretensje ze nikt nie "kibicuje"

Kowal - 2010-01-17, 23:00

Aaaa,czyli rozumiem,że jak przyjedzie Łódź i będzie miała dobry doping to też tam polecicie i będzie "Orzeł Łódź!!!"??Już nie będzie 100% Falubaz,tylko 100% Orzeł?
Ajek.A czy ktoś ma coś do Ciebie??Ty się nie sprzedałeś i śpiewałeś z nami.

emvoo - 2010-01-17, 23:02

Ajek napisał/a:
Powiedzialem kowalowi zeby wam przekazal po 12 biegu co spiewamy to ponoc mieliscie to w dupie:D

Nic nie dotarlo do nas wiec nic nie poradze.

Ajek napisał/a:
A co do kibicowania to za co dziekujesz?

Nie dziekuje, tylko stwierdzam ze w przeciwienstwie do niektorych nie wstydziles sie krzyczeć Kolejarz Opole. Oni woleli udawać że są z Zielonej.

Kowal napisał/a:
przyjedzie Łódź i będzie miała dobry doping to też tam polecicie i będzie "Orzeł Łódź!

Pobawią się w dobrej atmosferze i powieksza kolekcje...

filip - 2010-01-17, 23:06

Na gali nie bylem wiec calej sprawy nie znam ale napisze tylko tyle że do tej pory znalem paru kibicow ktorzy na wyjezdzie woleli "udawac" ze kibicuja gospodarzom, ale żeby ktos bedac u siebie udawal ze kibicuje gosciom to dla mnie nowosc :)
bili - 2010-01-17, 23:09

Kowal napisał/a:
Aaaa,czyli rozumiem,że jak przyjedzie Łódź i będzie miała dobry doping to też tam polecicie i będzie "Orzeł Łódź!!!"??

Wiadomo, przecież dopingować własny zespół w 10 osób to wstyd.

emvoo - 2010-01-17, 23:13

filip napisał/a:
calej sprawy nie znam

Zobrazuje Ci krótkim tekstem.

W 10 osób krzyczymy "Kolejarz Opole", Falubaz patrzy, a kilku dobrze znanych z tego sezonu "fanklubowiczow" owinietych szalikami Falubazu udaje że widzą nas po raz pierwszy. Co ciekawe, gdy Zielona śpiewała byli pierwsi do zdzierania gardeł.

bili napisał/a:
Wiadomo, przecież dopingować własny zespół w 10 osób to wstyd.

Znam takich, którzy kiedyś w Lublinie na wyjeździe we 2 (słownie DWÓCH) dopingowali swój zespół, mimo huraganu który przechodził nad stadionem. Ale są kibice i "kibice".

filip - 2010-01-17, 23:15

no to pozostaje tylko pogratulować Falubazom nowych kibiców :)

jak widać Falubaz to jednak magia :lol:

Kowal - 2010-01-17, 23:18

W sumie,gdy tworzył się fan club darliśmy japy w 4-5 osób.I nikt nigdy nie był 100% kibicem przyjezdnych,których do dopingu było przynajmniej z 8 razy więcej.
szmajchel - 2010-01-18, 03:53

dla mnie emvoo,zawsze będzie żałosny,przez takich ludzi dlatego nie chodzę na "twój" sektor "pokibicować'' :mrgreen: .a kto wogóle wpadł na pomysł na kibicowanie =k= na tak szczytnej imprezie(czy to do k.... jest mecz ligowy?)????żenada!pokazac się przy zielono-górzaninach???? ktos tu ma chyba jakiś kompleks(nie mogę już czytać gdzie ty nie byłeś w polsce sam opuszczony,maksymalnie z jednym kompanem,po co te durne twoje zwierzenia?) przed mistrzami?,najprawdopodobniej tak.zielonka nie potrzebuje "nowych" kibiców oni sami dają rade,na pewno nie patrzą na opole,że ktoś śpiewa piosenki nasze czy myszki,dosłownie maja to w dupie.jeżeli jesteś taki kozak kibicowski,to spróbuj choc w jakimś procencie postepować jak oni,ale ty jesteś góry,chmury,guru...albo co najmniej turbo dymo man i nie można tobie nic powiedzieć,bo zaraz albo usuniesz post,albo skopiujesz czyjes cytaty i zaczniesz je żałosnie komentować,nie mogę naprawdę.zreszta twój kompan kowal jest ciebie wart,przy tak daremnych wypowiedziach.pro po łodzi,jak dla mnie to dupa a nie przyjaciele,i wcale ich nie uwazam za jakiś wunder team w 2 lidze i dlaczego ktoś ma im pucować?(daremne macie przykłady),pytam sie ciebie ja.błagam cie nie usuwaj posta,jak to lubisz robić,sugerując,ze to jest nie na temat(bo tak jest wygodnie),bo ktoś w końcu na ciebie musi wylać kubeł zimnej wody,żebyś się za bardzo nie zachłysnął władzą...bogu :lol: . kto jak chce tak kibicuje "naszym" kolejarzom!!!!!
Andzik - 2010-01-18, 07:56

szmajchel napisał/a:
dla mnie emvoo,zawsze będzie żałosny,przez takich ludzi dlatego nie chodzę na "twój" sektor "pokibicować'' :mrgreen: .a kto wogóle wpadł na pomysł na kibicowanie =k= na tak szczytnej imprezie(czy to do k.... jest mecz ligowy?)????żenada!

Żałosny Emvoo, ale to dzięki niemu i paru jeszcze osobom ten cały Fan Club się ciągnie. Bo gdyby właśnie nie Oni, to siedziałbyś dalej i wpierdzielał ten słonecznik na trawce. Jeśli poprzez jedną osobę, nie przychodzisz na sektor kibicować (bo oni właśnie to tam robią) - to Twoja sprawa. Nie chcesz - nie musisz. Czepiasz się kibicowania =k=, ale to, że kibice Falubazu darli się niemiłosiernie dopingując swoich, to już Ci nie przeszkadza? Jeśli tak, to zmień barwy :)

emvoo - 2010-01-18, 11:25

szmajchel, raz już zabłysnąłeś robieniem dyskusji na temat wyjazdu na który sie nie zapisałeś więc sorry ale zlewamy na ciebie i twoje posty.

szmajchel napisał/a:
błagam cie nie usuwaj posta

Zostawie ci go żebyś za pare lat jak skończysz podstawówke mógł sie go wstydzić. bez odbioru.

Kowal - 2010-01-18, 18:23

Szmajchel.Nieźle daremny jesteś...Może najpierw przeczytaj posty ze zrozumieniem,a potem wylewaj swoje gorzkie żale...Ktoś,kto kibicuje Kolejarzowi jest zły,ale już ktoś z Opola,kto udaje,że nie zna swoich i kibicuje Falubazowi-dobrze...No gratuluję rozumowania.Już niedługo zacznie się sezon,więc na meczu(o ile przyjedziesz) będziesz mógł usiąść sobie na trawce i dłubać słonecznik,wśród ukochanych pikników i krzyczeć"Ej ty.Siodej,bo ja tu mecz przyszedłem oglądać",gdy jakiś nikczemny kibic będzie chciał pokibicować. A gdzie byłeś,kiedy jechaliśmy na mecz do Łodzi wielki kibicu??Najpierw obrażałeś wszystkich,jacy to nie źli,bo nie ma wyjazdu.Taki napalony byłeś,że jedziesz.Gdy przyszło co do czego i prowadzone były zapisy to gdzie byłeś jeszcze raz pytam?!Nawet się nie zapisałeś.Może mama Ci nie pozwoliła,albo nie zdążyłbyś na dobranockę?Do krytykowania to jesteś pierwszy.Zrób chociaż 1/4 z tego,co robi emVOO,bo ujadasz i mącisz jak stara baba,a nie robisz nic.
Stysiok - 2010-01-18, 18:44

Popieram przedmówcę w 1000% !
Najpierw zrób coś sam o potem oceniaj innych !!

emvoo - 2010-01-18, 21:55

Dobra, róbmy swoje bo sezon niedługo.

jedna sprawa - jak ma ktoś ochotę pociąć troche konfetti to mam dość duża kolekcje materiału (same kolorowe gazetki) i chętnie się podzielę. Mam na myśli na prawdę konkretna ilość więc bez obaw, starczy dla kilku osob :)

PaCo - 2010-01-18, 23:15

szkoda że was poznałem... poza może 2-3 osobami, bo kto trafia do fan clubu musi później na wszystko uważać co robi, gdzie i z kim. Jeden mały błąd który się nie spodoba "zarządowi" i zostajesz obgadany przez cały zakichany fc. Siedziałem na przeciwko was "koledzy" całą galę z wyjątkiem biegów dodatkowych bo przyszedłem na drugą trybunke, od razu mówicie że mam spie****ac do Falubazu. OK, spie****am, ale z tej ekipy przynajmniej nie bedę obgadywany na każdym kroku. Mam fajną pamiątkę z gali ale niesmak pozostał.
A skąd wiecie czy na =K= sobie z nudów nie przychodzę? Tylko ja wiem czym dla mnie jest Kolejarz!

Gówno was obchodzi kto komu i gdzie kibicuje. Napiszcie o tym do NTO albo news na główną strone bo to serio wielka sensacja 8-)

a tak wogóle to na gali nie było żadnego Kolejarza! :roll:

"Dziękuję Dobranoc"

mati1399 - 2010-01-19, 07:11

Nie sraj :lol:
marq - 2010-01-19, 07:49

nie chcę się wtrącać w sprawy fc, ale wydaje mi się, że lepiej by dla Was było zmienić miejsce na to, gdzie jest więcej ludzi. wówczas podłączaliby się do dopingu Ci, którzy siedzieliby wokół fc. także zwyczajni "widzowie" podejmują czasem doping, co widać było w niektórzych meczach w zeszłym sezonie. a potrzeba Wam w zasadzie jedynie gardeł do darcia, wizualnie jest ok
szmajchel - 2010-01-19, 13:20

ale mów do słupa a słup jak....,temat był rozpatrywany juz wiosną czy latem.wg mnie park maszyn zagłusza wszystko.
Stysiok - 2010-01-19, 14:19

Byłeś szmajchel na zebraniu ?!
Nie !

Miejsce FC było podanne głosowaniu i zostało uzgodnione przez większość, że pozostaje tam gdzie jest :)

PaCo:
Jeżeli A. Czechowicz nie jest dla Ciebie kolejarzem to pozdro dla Ciebie ;)

emvoo - 2010-01-19, 14:44

szmajchel, rozumiem że zgodnie ze swoim zwyczajem, teraz wymarudzisz przeniesienie FC i nigdy sie tam nie pojawisz. Kto tu jest "słupem"?
pietraszko - 2010-01-19, 17:29

Działacie jak jakcyś komuniści a w szczególności emovoo po pierwsze boicie sie zmian od kiedy powstał FC wogle sie nie rozwija a wy nic nie zmienicie chodzby jeden raz przenieść sie w inne miejsce po drógie cieżko co niektórych zrzucić z stołka i według mnie ktoś kto pare lat coś prowadzić i nie i nie widać rzadnych postępów powinien dać komuś innemu coś do powiedzenia. Może Wy tam lubicie siedzieć ale napewno FC od tego nie urośnie w siłe pozdrawiam
Stysiok - 2010-01-19, 17:35

pietraszko,
A Ty w ogóle z jakąś inicjatywą zmian wyszedłeś do nas ?!
Nie !

Mamy spotkania, na których wszystko jest omawiane i poddawane głosowaniu...
Ale nikt nie raczy ruszyć swoich szanownych " 4 liter ", tylko nic, a na forum to pierwszy do krytykowania jak to jest źle ;/

FC idzie w świetnym kierunku!
Co chwile wychodzą nowe gadżety ( takie jak czapki, szaliki )
Rozpoczynamy wiele akcji jak np. nazwanie stadionu
Dopingujemy nasz zespół oraz zawodników np. dopingowaliśmy A. Czechowicza na Gali
:mrgreen: Więc ja uważam Twoje oskarżenia za niedorzeczność

pietraszko - 2010-01-19, 18:10

Chyba mylisz działalność gospodarczą z FC tak by wychodziło ze najlepiej zorganizowanym FC jest Quelle albo inny sklep... po co mam iść jak i tak nikt nawet na forum nie jest za tym aby przenieść sie gdzie indziej a nie będe głosował nad innymi sprawami bo ta jest piorytetowa w tym miejscu FC nie ma szans rozwoju to tak jak by stocznie wybudować w rzeszowie... tyle lat ilu FC liczyło członków na początku a ilu teraz? to jest najważniejsza statystyka szef FC jest jak szef firmy np solarium tym lepszy szef im wiecej dup przychodzi sie opalać
kapone - 2010-01-19, 18:14

pietraszko napisał/a:
od kiedy powstał FC wogle sie nie rozwija a wy nic nie zmienicie

To tylko kilka przykładów że FC jednak się rozwija( niezależnie gdzie siedzi)

http://img192.imageshack.us/img192/1792/166y.jpg
http://img340.imageshack....3/94fcopole.jpg
http://img192.imageshack....8/47fcopole.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/944/30404939.jpg
http://img5.imageshack.us/img5/2383/30fc.jpg

Stysiok - 2010-01-19, 18:32

pietraszko,
Jak FC zaczynało to siedzieliśmy na pierwszym łuku i co ?
Leciały teksty typu " chopie, siodej, my tu mecza oglądomy " ( jeżeli kaleczę śląski język to przepraszam )

( nie chodzi tu o mnie tylko tych, którzy rozpoczeli działalność FC )

emvoo - 2010-01-19, 18:40

pietraszko napisał/a:
wy nic nie zmienicie chodzby jeden raz przenieść sie w inne miejsce

To że jesteś nowy nie upoważnia Cie do pisania bzdur. Dla twojej wiadomości - pierwsze dwa lata działalności fanklubu były właśnie takim "poszukiwaniem" dobrego miejsca. To że jesteśmy tak gdzie jesteśmy z czegoś wynika.

pietraszko napisał/a:
drógie

Nie ośmieszaj się.

pietraszko napisał/a:
nie widać rzadnych postępów

Jak ktoś zaangażowany i zainteresowany od dłuższego czasu w działalność FC coś takiego powie, ok może coś w tym jest. Jeśli jednak pisze to jakiś anonim na forum to wybacz, ale my wiemy co robimy i widzimy dokąd doszliśmy.

Już kiedyś to pisałem, ale po kierunku dyskusji widze że przyda się jeszcze raz.

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsce na stadionie i na pewno fajnie by było jakby fc przyszło do niego a nie odwrotnie. Niestety, to tak nie działa. Gdybyśmy przenosili się za każdym razem gdy ktoś ma ochotę nas przenieść to w tej chwili robilibyśmy 10 kółko wokół stadionu.

Jeszcze jedno, jak słusznie zauważa Stysiak - chcecie coś wnieść do działalności fc? Nic trudnego, zapraszamy na, zawsze otwarte, zebrania i podyskutujemy o każdym waszym pomyśle.

marq - 2010-01-19, 21:30

moim zdaniem wszystko jest ok, brakuje tylko osób na meczach wspomagających Wasz doping. myslę, że to, jak ich pozyskać powinno być priorytetem. dla przykładu - paradoksalna sytuacja: na meczu wyjazdowym np. w rawiczu jest więcej osób z fclubem niż w opolu
sebulba - 2010-01-19, 21:33

dobra , skonczcie juz te rozmowy na temat co sie komu podoba a co nie.
FC to jest miejsce dla tych , ktory chca podopingowac druzyne , razem pospiewac , pobawic sie , nikt nikogo nie zmusza zeby tam przebywal podczas meczu jezeli przeszkadza Ci to , to zmien sobie miejsce na stadionie a nie tutaj jezdzisz chlopakow , ktory robia co jest w ich mocy zeby mecze Kolejarza byly swietnym widowiskiem nie tylko na torze.

marq - 2010-01-19, 21:39

sebulba napisał/a:
dobra , skonczcie juz te rozmowy na temat co sie komu podoba a co nie.
FC to jest miejsce dla tych , ktory chca podopingowac druzyne , razem pospiewac , pobawic sie , nikt nikogo nie zmusza zeby tam przebywal podczas meczu jezeli przeszkadza Ci to , to zmien sobie miejsce na stadionie a nie tutaj jezdzisz chlopakow , ktory robia co jest w ich mocy zeby mecze Kolejarza byly swietnym widowiskiem nie tylko na torze.

uważam, że robią dobrą robotę

pietraszko - 2010-01-19, 21:57

Race itp są ok ale jak nie potraficie ani razu od tylu lat ruszyć kibicami to nie jest chyba dobrze? Pamiętam był jeden mecz że chyba 3 osoby zaczeły na pierwszym wirarzu kibicować i cały stadion zaczoł nie rozumiecie ciągle że kibicujecie tam sami dla siebie ? że was wogle nie słychać ? nawet jak by było 100 osób to i tak nie bedzie z tamtąd słychac bo jest chałas motocykli głos z głośnika i odległość prawie zawsze nie da sie nawet zrozumieć co tam sobie spiewacie bez sensu jest takie cos równocześnie mogli byście śpiewać przy bramie wiazdowej
emvoo - 2010-01-19, 22:01

marq napisał/a:
moim zdaniem wszystko jest ok, brakuje tylko osób na meczach wspomagających Wasz doping. myslę, że to, jak ich pozyskać powinno być priorytetem. dla przykładu - paradoksalna sytuacja: na meczu wyjazdowym np. w rawiczu jest więcej osób z fclubem niż w opolu

No jasne, jest to nasz problem od samego początku działalności. Ten rok, był co prawda dość dobry, bo na naszym sektorze regularnie pojawiały się nowe twarze. Niestety są osoby które działają przeciwko nam i ta tendencja pod koniec sezonu znów zaczęła się zmieniać.

Natomiast aktywni członkowie FC doskonale wiedzą iż niemal na każdym naszym spotkaniu szukamy sposobów na zachęcenie większej ilości osób do aktywnego kibicowania.

pietraszko napisał/a:
nie potraficie ani razu od tylu lat ruszyć kibicami

A co Ty zrobiłeś? Fajnie się gada, ale My w przeciwieństwie do Ciebie działamy.

pietraszko napisał/a:
chałas

bez żartów no proszę...

MoX - 2010-01-19, 22:32

No tak, FC nic nie robi, ani opraw, nie śpiewają, nie załatwiają gadżetów,... przecież nawet KolejarzOpole.pl i forum należą do Onet.pl ...
Na przyszłość, każda osoba która tylko będzie krytykowała na forum a nie raczyła sama coś pomóc niech liczy sie z BANem bo już zaczynają być irytujące te smuty i kompleksy.

pietraszko - 2010-01-19, 23:11

Zdziwił byś sie ile razy byłem inicjatorem kibicowania na pierwszej prostej.... jak sie wstydzicie albo boicie ludzi to wasza sprawa ze chowacie sie na krańcach stadionu po drógie moje błędy to moja sprawa pewnie byś nie zaliczył ani jednego egzaminu na moim kierunku a po trzecie jak zrobisz na mnie BANa to już będzie komunizm na całego
emvoo - 2010-01-19, 23:35

pietraszko napisał/a:
po drógie moje błędy to moja sprawa pewnie byś nie zaliczył ani jednego egzaminu na moim kierunku

I vice-versa inteligencie. Współczuje tylko wykładowcom, którzy czytają takie byki, bo nie po to zajęli się szkolnictwem wyższym by uczyć ludzi nie potrafiących się poprawnie wysłowić.

pietraszko napisał/a:
Zdziwił byś sie ile razy byłem inicjatorem kibicowania

Zdziwiłbym się z pewnością. Gdybym coś takiego zobaczył...

Osoby, które nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia proszone są o omijanie tego tematu, bo marudzenie w internecie nie pomoże w aktywnym kibicowaniu.

pietraszko - 2010-01-19, 23:57

To jak nie widziałeś nigdy aby pierwsza trybuna kibicowała to chyba mecze oglądasz tylko w powtórkach w tv. A na moim kierunku nie pisze sie prawie wogle wyrazów wiec nikt błędami sie nie musi przejmować
Kowal - 2010-01-20, 02:49

Człowieku,jeszcze raz coś powiem.Próbowaliśmy już z siedzeniem na 1 łuku.Efekt?? "Siodej chopie!Jo tu mecz oglądam","Po co jakieś takie głupoty" i komentarze w tym stylu rasowych słonecznikowych wąsów.Wszyscy byście kibicowali,gdyby FC był na wejściu w 1 łuku??Daję sobie rękę obciąć,że nawet,jakbyśmy się tam przesiedli reakcja byłaby taka,że może 2-3 osoby dołączyłyby się do dopingu.A zamiast waszego marudzenia to moglibyście wbić do nas na sektor i pomóc w dopingu,a nie ciągle biadolić,że to i to be,oni są be,a ja jestem boski.
Stysiok - 2010-01-20, 08:15

Kocham ludzi, którzy dają od siebie 0%, a chcą " kokosów " we wszystkich działaniach.
Miejsce FC zostało przegłosowane ! na zebraniu :] Gdybyś tam był Panie Pietraszko to może byś coś zmienił ...
Nic, zero jakiegokolwiek działania, żeby nasz FC się rozwijał...
Ale krytyka pierwsza...
Dodam coś od siebie co wymyśliłem na poczekaniu:

" Gdziekolwiek siedzimy
zawsze się dobrze bawimy "
:mrgreen: :mrgreen:

kluskiev - 2010-01-20, 11:51

Cytat:
gdzie byliście kiedy my lecieliśmy "Kolejarz Opole"? Czasem nie schowani za szalami Falubazu?

Pomyliłeś chyba kogoś. Aż taki nie jeste. Jestem rodowitym Opolaninem i od małego bajcla chodziłem na =K= i nie mam zamiaru tego przerywać. A to że raz do roku pobawi się torchę z kibicami innego klubu to chyba w niczym nie przeszkdzadza. Panowie nie róbmy z tego wielkiej afery.

emvoo - 2010-01-20, 11:58

Ja nie wiem czy to byłeś Ty, czy ktoś inny, dowodów nie sprawdzałem. Wiem za to, że była grupa która zachowała się dokładnie tak jak napisałem i to jest dla mnie jako kibica żenujące. Afery nie robię, wyraziłem swoje zdanie na temat takiego "oddania" klubowi, podobnie jak sadzę zrobili inni wypowiadający się na ten temat.

Myślę, że temat można zakończyć. Ci którzy zachowali się tak jak sie zachowali o tym wiedzą i co z tym zrobią zależy od nich.

filip - 2010-01-20, 12:02

pietraszko napisał/a:
FC wogle sie nie rozwija

piszesz tylko o tym co widzisz na stadionie, a i z tym można by dyskutować... bo oprawy sa coraz ciekawsze (glownie dzieki temu ze ludzie wrzucaja cos do puszek), i np koszulki które pojawiły sie dopiero 2 lata temu mimo że FC istniał już od paru lat

Jest też wiele rzeczy o ktorych nie masz pojecia a w ktorych FC pomaga, choćby ostatni przykład czyli nasze inicjatywy związane z obchodami 50-lecia.

Cytat:
nie da sie nawet zrozumieć co tam sobie spiewacie

nie wiem czy wiesz ale doping jest po to aby slyszeli go zawodnicy, a nie kibice na prostej startowej... a skad nas bedzie lepiej slychac np w parku maszyn to chyba oczywiste.

szmajchel - 2010-01-20, 12:10

a ja wiem,ze pewne osoby z tego forum,już latem chciały stworzyć konkurencyjny sektor fc...to by były jaja :roll:
emvoo - 2010-01-20, 13:05

Ameryki nie odkryłeś.

emvoo napisał/a:
Niestety są osoby które działają przeciwko nam

szmajchel napisał/a:
to by były jaja

Nie wiem czy było by tak zabawnie. Środowisko kibicowskie ma dość sztywne zasady i coś takiego nie przeszło by niezauważone. Jeden klub - dwa obozy kibiców?

pietraszko - 2010-01-20, 23:05

Ale jest chyba demorkacja i jedni kibice wolą kibicować tam gdzie im sie podoba to co to za problem aby zrobili własny FC ? Za miejsca na pierwszej prostej w wielu miastach płaci sie dodatkowe pieniądze a my w Opolu mamy to jeszcze za darmo co mnie obchodzi ze ktoś powie żebym siadał? jak będzie 20 osób to nie będzie usadzał wszystkich pokolei... jak przyjechał kiedyś FC z Rybnika i rozsiedli sie na trybunie nikt ich nie wyżucał a zrobili naprawde super atmosfere. Jak by ostatni sektor z plastików był zajęty przez FC nikt by sie nie czepiał
emvoo - 2010-01-20, 23:10

Kibicuj sobie tam gdzie chcesz.

pietraszko napisał/a:
wyżucał

"Student"

miger22 - 2010-01-21, 00:07

Pietraszko przy twoim biadoleniu niedobrze Mi sie robi :!: Chcesz kibicować na plastikach to kibicuj nikt Ci nie zabrania, ale nie pouczaj Nas gdzie My mamy to robić bo wiekszościa na zebraniu przegłosowalismy i w tym wypadku nie masz prawa głosu bo nie było Cię, wiec zamilcz człowieku i wypij sobie Melise to moze dasz Sobie spokój! I zapamietaj Sobie raz na zawsze ze Nie Robimy to dla Ciebie!
Kowal - 2010-01-21, 00:31

No ale najłatwiej przecież jest marudzić.Nie znacie tego?Już nie jeden narzekał i twierdził,że "prowadził" doping na przeciwległej prostej:D W takim razie chciałbym to zobaczyć na lidze w tym sezonie.
emvoo - 2010-01-21, 10:38

Kowal napisał/a:
Już nie jeden narzekał i twierdził,że "prowadził" doping na przeciwległej prostej:D

Jeden, w dodatku ten sam.

obserwator - 2010-01-21, 16:21

moje spostrzeżenia są takie (siedzę zawsze na starcie). Słychać Was jak zawodnicy idą/jadą przed Waszym sektorem w trakcie prezentacji. Potem widać jakieś race, powiewające flagi. W trakcie meczu park maszyn doping zagłusza. A w przerwach jak Tadek jeździ traktorem to mu wystawiają polewaczkę na trawę, która Was do tego zasłania. Czytam, że pojawił się jakiś bęben, będzie go najdalej słychać koło budki z kiełbaskami. Może pomyślcie żeby koło owej budki usiąść, może złapiecie wtedy lepszy kontakt ze spikerem bo w dopingu z nim nie współpracujecie. Na wirażach nie siadajcie bo jak nie skoszą trawy to Was nie będzie widać ;)
emvoo - 2010-01-21, 16:58

Liczymy, że w tym sezonie uda się "wkręcić" spikera w doping, poczyniliśmy już ku temu pewne kroki :)
Stysiok - 2010-01-21, 17:38

Wiadomo zawsze są jakieś minusy pozycji ...
Gdziekolwiek będziemy siedzieć to zawsze będzie coś nie tak ;]
Jak dla mnie pozycja jest fajna bo mamy za sobą słupy na których może wisieć flaga, blisko park maszyn a dzięki temu mogą nas usłyszeć zawodnicy ;]
a ja mam pomysł że kiedy będziemy chodzili z " puchą " będę się starał ( wraz z osobą mi towarzyszącą ) wyłapać ewentualne osoby które mogłyby pokrzyczeć wraz z nami ;)

szmajchel - 2010-01-22, 02:21

i tu obserwatorowi mogę przyklasnąć w każdym słowie(mysle,że tak uważa również połową stadionu),taka jest niestety prawda,zmieniam miejscówki na prawie każdym meczu,bo niestety ale to zależy od czasu w jakim można przybyć i niestety zawsze to samo!może być najgłośniej i najbardziej kolorowo na waszym sektorze,to z pewnymi rzeczami się niestety nie wygra.myślę,że prawie idealnym rozwiązaniem jest ulokowanie "kibicujących" własnie tam koło budki po wyjściu z pierwszego łuku(żeby nikt nie pomyślał,ze jestem jakimś dyktatorem,chodzi o logikę) ,chyba nawet jest tam zrobiony "sektor" dla przyjezdnych,ale z nimi od tego sezonu tak bywa,jak chyba każdy widział,najlepszy przykład Łódz.nie wiem kto się zajmuje u nas taki rzeczami jak ulokowaniem przyjezdnych,ochrona??to chyba do wymiany jeśli jest niby sztywno ustalony plac dla nich!czy po prostu samopas??bo nie sądze,że jakaś wspomniana Łódz to nasi przyjaciele i moga rozkładać dupska,gdzie im się żewnie podoba.sorry za poruszenie innego wątku.Miger 22 przemyśl swoją wypowiedz i moze zajmij głos komunisto!
emvoo - 2010-01-22, 02:26

szmajchel napisał/a:
chyba nawet jest tam zrobiony "sektor" dla przyjezdnych,ale z nimi od tego sezonu tak bywa,jak chyba każdy widział,najlepszy przykład Łódz.nie wiem kto się zajmuje u nas taki rzeczami jak ulokowaniem przyjezdnych,ochrona??to chyba do wymiany jeśli jest niby sztywno ustalony plac dla nich!czy po prostu samopas??

Nie ma czegoś takiego u nas. Było, ale dawno i nic z tego nie zostało.

szmajchel napisał/a:
Miger 22 przemyśl swoją wypowiedz i moze zajmij głos komunisto!

Za kolejny taki tekst dostajesz ostrzeżenie, więc proponuje grzeczniej bo nie jesteś u siebie w domu tylko na publicznym forum.

kluskiev - 2010-01-22, 15:38

Ludzie :!: sam byłbym za zmianą sektora FC ale nie to nie. Darliśmy się w sezonie 2009 i co oni to za pewne słyszeli i co, nawet po meczu nie wyszli do nas tylko zrobili rundę honorową na swoich motocyklach. Nie wiem jak wam ale dla mnie jest to bezsensowne. Doping który słyszą tylko zawodnicy, zamiast poprzez doping powiększać grono kibiców krzyczących.
filip - 2010-01-22, 15:46

kluskiev napisał/a:
Nie wiem jak wam ale dla mnie jest to bezsensowne. Doping który słyszą tylko zawodnicy, zamiast poprzez doping powiększać grono kibiców krzyczących.

Ale istotą dopingu jest właśnie to żeby wspierać zawodników, a nie zachęcać do krzyczenia innych kibiców. Nie mam racji?

A jak ktoś chce sobie pokrzyczeć dla samego krzyczenia to nie musi przychodzić na stadion.

marq - 2010-01-22, 18:36

ja tam nie mam pewności, że słyszą w tym parku. a swoją drogą ago dziękował przed główną trybuną, nie przed fc, może nie słyszał (???)
emvoo - 2010-01-22, 18:43

Christian akurat jest zachwycony działalnością FC :)

W parkingu też słyszą, i widzą. Wiem to od zawodników.

Doping dla innych kibiców nie dla drużyny? To chyba jakieś nieporozumienie...

miger22 - 2010-01-22, 19:35

Szmajchel zostawie to bez komentarza, bo jakoś w przeciwieństwie do Ciebie nie podnieca Mnie wyzwanie od komunistów nie znając poglądy drugiej osoby! A co do myślenia to bardziej bym sie martwił na twoim miejscu, bo jak widać masz problemy:x

O miejscu Fc na stadionie wole rozmawiac z chłopakami na zebraniu, niż mam to robić wirtualnie z Toba :lol:

Stysiok - 2010-01-22, 20:19

Zacytuję parę wywiadów:
M. Mitko " również dziękuję i przy okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować klubowi kibica z Opola, który bardzo miło mnie przywitał podczas podpisywania kontraktu. "

M. Dilger " Przy okazji rozmowy, zawodnik chciałby pozdrowić polskich kibiców, a w szczególności fanów opolskiego Kolejarza. - Ciesze się, że za kilka miesięcy znowu się spotkamy. W Polsce zawsze jeździ się szczególnie. Fani "murem" stoją za swoją drużyną, są z nią bardzo związani. "

Cóż osobiście nie mam czasu na szukanie dalszych przykładów ;)

PaCo - 2010-01-23, 01:56

Kowal napisał/a:
Człowieku,jeszcze raz coś powiem.Próbowaliśmy już z siedzeniem na 1 łuku.Efekt?? "Siodej chopie!Jo tu mecz oglądam"

trzeba było powiedzieć że miejsca siedzące to obie proste :) Na ławkach nawet tabliczka jest. Dlatego ja rzuciłem raz na spotkaniu FC pomysł przejścia na 1 łuk, no ale Emvoo'a i spółki się nie przebije bo każdy ze "starych" członków FC pójdzie za Nim zawsze... ale do tego nie można mieć pretensji bo wkońcu większość decyduje.

A chciałem 1 łuk bo:
-lepszy kąt nachylenia trybuny (flagi sektorówki było by fajnie widać na stadionie, np flagę "Tu powinny być trybuny..." było na prostej słabo widac jak pokazują fotografie)
-miejsca stojące (siedzące dla pikników niech zostaną)
-lepsza akustyka
-większość klubów kibica siada za bramką (w piłce) lub na łukach.
No ale ja już nie wnikam gdzie będziecie siedzieć, ale temat poruszyłem i takie argumenty były.
I myślę że priorytetem dla fc powinno być załatwianie ludzi do kibicowania, ale coś nie zależy niektórym na utrzymaniu dotychczasowego składu (z poprzedniego sezonu np) poprzez wytykanie błędów innym osobom (wiadomo o co kaman). Atmosfera się psuje, właściwie już jest na dnie. Jak się coś zrobi nie tak, to fc się postara aby do nich nabrać już niechęć :roll: Oby "nowi" długo wytrzymali :) Jak jest większa grupa to wszystko łatwiej wychodzi. To jest jak z kasą... biedny zarabia mało i powoli, bogaty inwestuje i zyski są wielkie, czyli im więcej ludzi tym chętniej nowi by przychodzili, małej grupie ciężko nowych załatwić :) no ale na niektórych, ze mną na czele, już będzie się patrzeć inaczej jak będą przechodzić obok...

Kowal - 2010-01-23, 03:32

W miejscu,gdzie obecnie są nowe krzesełka na wejściu w 1 łuk były jeszcze wówczas betonowe płyty-można powiedzieć,że na tym siedzieliśmy.
Stysiok - 2010-01-23, 09:28

jeżeli PaCo kibicujesz dla pikników to pozdro...
Fc kibicuje zawodnikom, bo to oni jeżdżą ;)

Ajek - 2010-01-23, 09:57

No właśnie, jeżdżą!!
I z tego co mi wiadomo to po całym torze, a nie tylko tam gdzie siedzi FC :D.
Ty masz Grzesiu od pewnego momentu jakieś kompleksy niższości, albo cos w tym stylu. Trzymasz się jednej swojej tezy chodź sam pewnie nie wiesz dla czego. Z tego co wiem jak FC „podróżował”(o ile w ogóle podróżował) po koronie stadionu to ciebie jeszcze nie było w gronie tych ludzi.

Stysiok - 2010-01-23, 10:54

wybacz, teraz już jestem, mam własne zdanie na ten temat, a marudzenie jak to jest źle i w ogóle to tylko pogarsza wizerunek FC...
Pomyślcie jak chcecie " przyciągnąć " większą liczbę członków pisząc na forum, że jest źle. Jest dobrze, a osoba, która chce dołączyć przeczyta takie posty niektórych użytkowników i poprostu się zniechęci :/, a to głównie przez to, że sami od siebie nic nie dajecie, a oczekujecie kokosów ! Miejsca nie zmienicie ;/ i ciągła dyskusja nie ma tu sensu

PS: Ajek, nie mam kompleksów :lol: szczerze to pomyśl kto je może mieć ;-)

Ajek - 2010-01-23, 11:07

jeżeli uważasz, że ja sie nie angażowałem to jesteś w wielkim błędzie.
A wiesz co mi cały FC dał za moje angażowanie?
Traktowanie jak śmiecia.

Stysiok - 2010-01-23, 11:44

Hmm, cóż, to nie znaczy, że odrazu wszystko w klubie, FC itp. jest złe. Zacznij oceniać siebie, a potem innych
Ajek - 2010-01-23, 13:26

Ja wiem że jestem nerwowy.

Mnie zastanawia jedno.
Na przerwach w szkole masz zupelnie inne poglady niz na forum, tak jakbys to nie byl ty, albo jakby ktos pisal za ciebie.
To bardzo ciekawe zjawisko.

A teraz koniec Off Topic bo dostane 3 upomnienie i nie bede mogl pisac :D

PaCo - 2010-01-23, 13:28

Stysiok chyba jednak masz kompleksy, ale ze mną związane, bo ciągle mnie się czepiasz odkąd zerwałeś z... sam wiesz. Jakby to moja wina była. Jak masz coś do mnie to powiedz mi to wprost a nie przez forum.
Sorry za OT.

emvoo - 2010-01-23, 14:01

Ej to nie nasza klasa czy inny portal randkowy wiec na temat prosze.

Paco poruszyles kwestie "aklimatyzacji" nowych osob w FC. Stysiak jest swietnym przykladem na to ze w jeden sezon przy odpowiednim podejsciu mozna sporo wnieśc do dzialaności FC, natomiast jak sam wiesz, są osoby które nie zrobiły nic, albo prawie nic a do powiedzenia szczególnie na forum mają najwięcej. Osoby, które przychodzą na FC tylko w celu wylansowania sie niestety nie zaaklimatyzuja się w gronie kibicow którzy przychodzą na konkretny sektor by wydawac grubą kase i zdzierać gardła dla klubu.

Piszesz że ktoś będzie na Ciebie krzywo patrzył, ja Ci już raz kiedyś powiedziałem że nikt nie ma prawa Tobie, ani nikomu innemu zabronić udziału w FC. To, że na Gali zachowaliście się moim zdaniem nieodpowiednio to wasza sprawa i uważam że poprostu musicie sie zastanowić czy naprawde zależy wam na tym by być wiernym kibicem Kolejarza bo jeśli nie, to chyba nie ma sensu się meczyć w FC.

Stysiok - 2010-01-23, 14:08

Ok, co do Ajka zawsze mam te same poglądy... zmieniam je jak ktoś pokaże mi, że nie mam racji bądź postawi ważny argument. Co do PaCo to moje życie " prywatne " nie ma nic tu do rzeczy ;) mówi się trudno żyje się dalej ;) <3 =K= i niech tak zostanie ;)

EDIT: Każdy może mieć inne zdanie na każdy temat. Ja każde wasze zdanie szanuje, tylko poprostu mam swoje argumenty, a ktoś ma swoje ;) nie zawsze poglądy są identyczne ;)

MoX - 2010-01-24, 01:39

Koniec tej bezsensownej dyskusji :!:
1. FC to nie konkretne osoby ale grupa ludzi wiec koniec z "czepianiem" się konkretnych osób jako FC.
2. W FC każdy jest mile widziany. Ważne aby chciał pomagać, spotykać się oraz KIBICOWAĆ.
3. Miejsce FC jest demokratycznie wybieranie wiec zamiast żalić się na forum zaproponujcie zmianę na zebraniach, jeżeli większość będzie na TAK to nie ma problemu

Jeżeli nadal będą animozje w tym temacie, temat zostanie zablokowany i wszystkie dyskusje będą omawiane na żywo na spotkaniach FC :!:

emvoo - 2010-01-25, 10:34

Mamy go ;)

Stysiok - 2010-01-25, 15:31

Hmm, bęben jest ekstra :mrgreen:
Tylko teraz pytanie:
Czy wyznaczamy osoby które będą się zajmowały poszczególnymi sprawami czyli:
Młynowy -> Pan X
Bębnowy -> Pan Y
itp.
Czy poprostu ten kto złapie ten bębni a ten co zaczyna krzyczeć to ten pierwszy ?

emvoo - 2010-01-25, 16:13

Temat do przedyskutowania na najbliższym zebraniu. Myśle że do tego czasu zgłoszą się ewentualni chętni do objęcia takich "stanowisk" :P
kluskiev - 2010-01-26, 18:57

...przecierz ten bęben jest mały jezu... te pałeczki to takie jak ta 1 co była na tym małym bębnie. przynajmniej tak mi się wydaje. takie bębny jak łodz lub lublin miały to są bębny sory ale dla mnie on jest mały.
emvoo - 2010-01-26, 19:21

kluskiev napisał/a:
przynajmniej tak mi się wydaje

i tylko tyle. Bęben jest identyczny jak ten Falubazu, który uwielbiasz.

Kowal - 2010-01-26, 22:11

Pozostaje pomyśleć chyba jedynie o "pałce".
Stysiok - 2010-01-27, 16:32

hmm, napewno ktoś ma taką " pałkę " w domu ;)
kluskiev - 2010-01-29, 14:05

Cytat:
Bęben jest identyczny jak ten Falubazu, który uwielbiasz.

chyba trochę przesadziłes :!:
kurde chłopie co ty sie czepiasz o ten falubaz ja pierdziele. Idz napisz do NTO, że ten ten i ten byli w szalikach falubazu i jeszcze coś tam dodaj. Jak cos masz do mnie to napisz na gg a nie.

emvoo - 2010-01-29, 14:08

i vice versa. Nie przesadziłem, bęben Falubazom i nam robiła ta sama firma i jest identyczny. Pomijam kwestie, że wypowiadasz się na temat bębna, którego nie widziałeś.
kluskiev - 2010-01-29, 14:40

owszem nie widziałem go, ale na zdjęciu z takiej perspektywy co było wykonano nie oddał on sowich wymiarów.
emvoo - 2010-02-01, 23:39

Cytat:
Najlepsza publiczność:
1. Zielona Góra
2. Leszno (obie grupy ze sporymi zastrzeżeniami), ekstraligowi kibice są też w Pile czy w Rybniku. Mam sentyment do tych z Ostrowa. Wrocławskich jest za mało. No, może jeszcze Toruń zasługuje na ciepłą wzmiankę? Ja chciałbym zapracować na przyjaźń tych z bliskiego mi Opola.

Fragment felietonu Bartłomieja Czekańskiego ze Sportowych Faktów.

Miło, że wymienił nas właśnie w kategorii najlepsza publiczność :D Pierwszy krok ku wspomnianej przyjaźni myślę zrobiony :)

Stysiok - 2010-02-02, 09:33

Wiadomo, każdy na takie miano pracuje :)
emvoo - 2010-03-10, 17:31

Melduje że pirotechnika zakupiona. Bęben zasponsorowany przez zarząd huczy aż miło. Pozostaje zakupić serpentynki, pociąć konfetti i... jesteśmy gotowi do sezonu!

Przy okazji wielkie dzięki dla wszystkich, którzy wsparli nas w przerwie zimowej (zebraliśmy niemal tysiaka!), wygląda na to że przed nami sezon jakiego jeszcze nie było :)

filip - 2010-03-10, 18:21

Flaga także zamówiona, jak dobrze pojdzie to zaliczy debiut na sparingu w Rawiczu. Ale wiadomo że na tym w tym roku nie poprzestajemy i bedziemy dzialali w tym temacie dalej: nastepna flaga powinna byc szyta na czerwiec a jeszcze kolejna na sierpień :)
Maro - 2010-03-10, 20:05

to super że flaga jest Tylko czy bedzie ja gdzie powiesić?pamiętam jak ja jeszcze siedziałem z FC jakie problemy z rozwieszaniem flag byłoCiekawe jak bedzie tym razem?super jest jak jakieś flagi wiszą i są widoczne Wtedy wszyscy wiedzą z tam jest fcPozdrawiam fc
emvoo - 2010-03-10, 21:50

będzie ja gdzie powiesic, bo przed sezonem przygotowalismy sobie słupki za sektorem i jest elegancko teraz :D
filip - 2010-03-10, 21:52

Ja dodam tylko tyle że dostałem wiadomość że flaga jest już gotowa , więc może zaliczy debiut jeszcze wcześniej :P
emvoo - 2010-04-04, 10:34

Już jutro inauguracja kolejnego ligowego sezonu Kolejarza!

To świetna okazja by dołączyć do Klubu Kibica i wspierać swój zespół zorganizowanym dopingiem i oprawami. W tym sezonie Klub Kibica przygotował kilka nowości. Po raz pierwszy na naszym sektorze zabrzmi bęben, który pomoże nam w prowadzeniu jeszcze głośniejszego dopingu. Ponadto, dzięki świetnym wynikom zimowej zbiórki funduszy, udało nam się zakupić niespotykaną dotąd ilość pirotechniki meczowej. Już w poniedziałek zaprezentowana zostanie także pierwsza z kilku planowanych na sezon 2010 nowych flag.

Nie czekaj! Już w poniedziałek udaj się na sektor Klubu Kibica (tuż obok parku maszyn na przeciwległej prostej)! Wspomóż Kolejarza dopingiem i baw się w gronie najaktywniejszych fanów drużyny! Zapraszamy! To nic nie kosztuje!

kluskiev - 2010-04-24, 14:07

emvoo napisał/a:
Bęben jest identyczny jak ten Falubazu, który uwielbiasz.

Odkopie temat...Przepraszam bardzo jeżeli jest identyczny tzn wielkością to ktoś tutaj ma problemy ze skalą dla oka. Ich jest o wiele większy tyle w temacie.

Stysiok - 2010-04-24, 14:11

kluskiev,
nic nie robisz, a do wszystkiego masz problem !!
Człowieku, opanuj się !
Ważne, że jest bęben ! Ważne, że gra. Ty nawet nie kibicujesz, a i tak masz jakiś problem. Gdybyś coś robił i miał pretensje to jeszcze jakoś, ale Ty nawet swoich szanownych 4 liter nie ruszysz, żeby cokolwiek zrobić.

kluskiev - 2010-04-24, 14:45

Nie mam problemu tylko wyrażam swoją opinie, która nie zgadza się z opinią Emvoo.
A to czy kibicuje czy nie to już jest moja sprawa ;-)

Stysiok - 2010-04-24, 16:09

Masz, bo cokolwiek FC robi zawsze to negujesz. Dla mnie kibic to osoba, która nie wstydzi się tego, że kibicuje temu, a nie innemu klubowi. Wyraża to przez liczne inicjatywy, przedsięwzięcia, doping. Widocznie, Ty nie jesteś dumny z Kolejarza.
emvoo - 2010-04-24, 17:51

kluskiev napisał/a:
Ich jest o wiele większy tyle w temacie

Gratuluje i pozdrawiam. Koniec tematu.

kluskiev - 2010-04-25, 13:39

Stysiok ale nie musisz wypracowania pisać w którym piszesz takim językiem jak byś w FC miał najwięcej do gadania, rządzenia itp. Na forum było podane kto wchodzi w skład ,,zarządzania" FC, więc nie wiem czy walczysz o dostanie się do tego grona czy jak.

emvoo napisał/a:
Gratuluje i pozdrawiam. Koniec tematu.

dosłownie w paru słowach wyraził że się ze mną nie zgadza. ;-)

emvoo - 2010-04-25, 14:03

kluskiev napisał/a:
Na forum było podane kto wchodzi w skład ,,zarządzania" FC, więc nie wiem czy walczysz o dostanie się do tego grona czy jak.

w skład "zarządania" FC wchodzą wszyscy którzy coś robią, a z racji tego że Stysiak robi bardzo dużo to jednak ma dość sporo do gadania.

Stysiok - 2010-04-25, 21:44

xD Już chyba nie :D
emvoo - 2010-05-30, 13:20

Weźcie zapalniczki
emvoo - 2010-06-12, 22:45

Gratulacje chłopcy i dziewczęta - dziś doping i zaangażowanie rewelka, oby tak dalej!
filip - 2010-06-12, 23:01

to też sie udało

georges - 2010-06-14, 16:21

to sie naprawde udalo tak dalej
trzeba cos wymyślić na wyjazd do Krakowa trzeba pokazać cos
moze ktos ma jakies propozycje

Mała - 2010-06-21, 19:05

Dzisiaj ok. 22:30 zebranie Fan Clubu na czacie!
Dokładny adres zostanie podany później!
Pozdrawiam,
Magda

emvoo - 2010-06-21, 22:02

http://www.polchat.pl/chat.php?_room=fccc

logowac sie na nicki z forum.

grzesiek1006 - 2010-08-29, 21:32

Może się powtarzam iż pamiętam że ktoś pisał w tej kwestijn już w tamtym roku o tym że fan club lepiej by było by był na 1 łuku zaraz po starcie na krzesełkach, zaraz mówię dlaczego;
Chodzę na żużel dłużej niż nie jeden z was żyje na tym świecie.
Co mecz przychodzę na sektor [FC]Już teraz z synem by pomóc wam w dopingu,nie raz zaczynałem doping żeby było OK.,ale z tymi ludzmi co zawsze siedzą koło FC to można krowy paśc i słonecznik dziubać są słabi i z nimi nic się nie zrobi .
Na ME było widać jak dopingują.Gdyby nie kilku chłopaków z FC to sami wiecie jak by było .
W tym sezonie bacznie zwracałem uwagę gdzie kibice najlepiej dopingują i według mnie i ludzi z krórymi rozmawiałem nie jednokrotnie na meczach mieli to samo zdanie!!!Dlatego proponuję żeby FC przeniść na pierwszy łuk. Tuwam gwarantuję że będzie o nibo łepiej i głośniej.
Ps.Chcę jak najlepiej dla KOLEJARZA.

emvoo - 2010-08-29, 23:24

grzesiek1006 napisał/a:
ktoś pisał w tej kwestijn już w tamtym roku

I wtedy też wyjaśniliśmy wszelkie wątpliwości co do tej kwestii.

grzesiek1006 napisał/a:
Tuwam gwarantuję że będzie o nibo łepiej i głośniej.

Już było kilku takich co nam to gwarantowali i teraz siedzą tam cicho :)

Stysiok - 2010-08-30, 11:33

Zapraszamy na zebrania klubu kibica. W tamtym sezonie omawialiśmy zmianę miejsca na takie. które Pan aktualnie podaje. Wszyscy wymienili swoje za i przeciw. Po głosowaniu zostało ustalone, że pozostajemy tam, gdzie zawsze byliśmy i jesteśmy. Myślę, że nie ma sensu po raz kolejny omawiać tego tematu, bo to marnowanie czasu. Wystarczy być na bieżąco w sprawach dotyczących FC.
Myślę, że warto najpierw przyjść i pomóc w dopingu, niż wypisywać na forum " kto-komu i kiedy pomaga ". Więc jeżeli ma Pan więcej pomysłów odnośnie naszej działalności to zapraszamy na spotkania, na których omawiamy wszystkie ewentualności.

kluskiev - 2010-08-31, 18:22

siedzą cicho bo w parę osob dopingu nie zrobia....
grzesiek1006 opolski FC będzie siedział dalej tam gdzie siedzi nic na to nie poradzisz droga kwestia to to ze obok siedzą najwięksi piknikowcy na opolskim stadionie.

Ah jak dobrze oglądać mecz z parkingu ;-)

emvoo - 2010-08-31, 21:28

Cytat:
siedzą cicho bo w parę osob dopingu nie zrobia....

grzesiek1006 napisał/a:
W tym sezonie bacznie zwracałem uwagę gdzie kibice najlepiej dopingują

Coś tu się nie zgadza... To są tam Ci ludzie chętni do dopingu, czy jest tylko parę czyli za mało?

filip - 2010-08-31, 21:48

po co kluskiev probujesz przesadzic fc skoro temat ciebie nie dotyczy bo jak piszesz ogladasz mecz z parkingu? Swoja droga temat niepotrzebnych osob w parku maszyn byl walkowany 4 lata temu, szkoda ze tak szybko zapomniano o wyciagnietych wowczas wnioskach
grzesiek1006 - 2010-09-01, 09:22

[quote="kluskiev"]siedzą cicho bo w parę osob dopingu nie zrobia....
grzesiek1006 opolski FC będzie siedział dalej tam gdzie siedzi nic na to nie poradzisz droga kwestia to to ze obok siedzą najwięksi piknikowcy na opolskim stadionie.

Dlatego piszę o tym ,bo przy FC siedzą pikniki którzy ani me ani c !!!I znimi nic nie zrobisz ,sam parę razy krzyczałem do nich RUSZCIE DU.Y.
Na wi
ażu są ludzie krórzysą o wiele lepsi w dopingu,a nie wspomne o akustyce wszysyko by było głośniej słychać i nawet spiker jest bliżej,a współpraca ze spikerem to jest super sprawa.
Nie wiem co was tam tak trzyma ,byście chociaż spróbowali!!!

emvoo - 2010-09-01, 10:47

grzesiek1006 napisał/a:
Nie wiem co was tam tak trzyma ,byście chociaż spróbowali!!!

Właśnie to, że już próbowaliśmy, o czym zresztą juz nie raz mówiliśmy.

grzesiek1006 napisał/a:
Na wiażu są ludzie krórzysą o wiele lepsi w dopingu

pare postów wyżej kluskiev pisze że jest tam za mało osób do dopingu, więc pytam po raz kolejny są czy ich nie ma?

Stysiok - 2010-09-06, 18:20

:lol: Uśmiałem się !
Dlaczego Fc ma chodzić za kibicami, gdybyśmy się raz przenieśli to potem wyglądało by to następująco " hej, koledzy ! fajnie kibicujecie. Chętnie do Was dołączę, ale nie chce mi się ruszać moich 4 liter. Przyjdziecie do mnie ? ".
No bez jaj !

Jeżeli ktoś chce kibicować to nawet sam się poderwie ! Wie gdzie przyjść. Kibicowanie nic nie kosztuje !
Ja mam przykład paru znajomych, którzy kiedy mówiłem do Nich: " chodź, pokibicujmy razem " odpowiadali mi " niee, na pierwszym łuku są plastikowe krzesełka ", bądź " łeee, ten klub nic nie znaczy ". Raz przyszli, raz się poderwali i teraz chodzą na sektor na każdy mecz i zawsze są z Kolejarzem. Najgorzej jest się przełamać bo osoby, które chodzą na żużel myślą " ja tam nikogo nie znam ", " pewnie będzie głupio " itp. Dlatego tak ważne jest zapraszanie znajomych do naszej kibicującej społeczności !

Więc jeżeli ktoś chce dołączyć do FC zapraszamy na nasz sektor. To nic nie kosztuje, a możesz poznać ciekawe osoby o podobnych zainteresowaniach do Twoich !

emvoo - 2010-12-24, 16:11

http://www.sportowefakty....owac-prezentow/

Fan Club rośnie w siłe! :)

Pozdrowienia dla naszego aktualnego i przyszłego kapitana ;)

emvoo - 2011-01-19, 00:11

FC w 2010 roku:

http://www.kolejarzopole.pl/galeria/fc/fc_2010/

emvoo - 2011-03-21, 12:27

Kto może niech wpada na 16.00 dziś na stadion bo jest pare spraw do obgadania na szybko.
bili - 2011-03-21, 13:58

Spotkanie FC odwołane, podobnie jak dzisiejszy trening.
emvoo - 2011-04-01, 22:45

Przypominam chętnym że jutro o 10.00 rano meldujemy się na stadionie.
Stysiok - 2012-04-01, 22:11

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon żużlowy. Już za tydzień będziemy mogli oglądać pierwszy mecz o mistrzostwo II ligi, w którym naprzeciw siebie staną zawodnicy reprezentujący kluby z Rybnika oraz Opola. Każda osoba związana z klubem stawia sobie inne, czasem te same cele. Zarząd liczy, że zawodnicy zakontraktowani podczas okienka transferowego doprowadzą do wielu zwycięstw, co zaowocuje awansem na zaplecze Ekstraligi. Żużlowcy chcą zdobywać jak najwięcej trójek i podbudować swoją formę. Czego natomiast chcą kibice? Czego chcą osoby zrzeszone wokół klubu kibica?

„ Opolski Fan Club powstał na początku sezonu 2004, przy odradzającym sie klubie Kolejarz Opole. Początki były trudne. Było nas bardzo niewielu ale mimo to co mecz zaznaczaliśmy swoją obecność przygotowując oprawę (głównie pirotechniczną). Przełom nastąpił podczas wyjazdu do Rawicza, zorganizowanego właśnie przez FC. Podczas tego meczu naszą drużynę dopingowało pół tysiąca opolan! Klub kibica przygotował nie tylko sam wyjazd ale także wspaniałą oprawę… Rok 2005 to fatalne występy beniaminka 1 ligi - Kolejarza Opole. Szczególnie warty odnotowania jest natomiast wyjazd "Fan Clubu" do Lublina, gdyż na ten mecz pojechało dwóch kibiców, zabierając ze sobą dwie flagi klubowe i mimo fatalnych decyzji sędziego zawodów i jeszcze gorszej pogody, te dwie osoby przez cały mecz w miarę swoich sił dopingowały Kolejarzy… W 2007 roku Fan Klub rozpoczął także pracę nad stroną KolejarzOpole.pl… W roku 2010 swoje pięćdziesięciolecie obchodzi sport żużlowy w Opolu. W organizację obchodów jubileuszu włącza się aktywnie Klub Kibica prezentując przed sezonem listę inicjatyw związanych z 50-leciem. Większość pomysłów FC na organizację jubileuszu udało się zrealizować. Klub Kibica dzięki wsparciu sponsorów wydał książkę o historii Kolejarza, przeprowadził plebiscyt na najwybitniejszych zawodników klubu w historii, wyprodukował i rozdał setki pamiątek związanych z 50-leciem czy też rozpoczął procedurę nadania opolskiemu stadionowi imienia Jerzego Szczakiela. Ponadto wraz z firmą JUAR Studio uruchomiliśmy internetową telewizję Kolejarza Opole - Kolejarz.tv ”. To tylko niektóre wycinki „ historii ” klubu kibica, który od roku 2004 stara się aktywnie włączać w promocję sportu żużlowego na Opolszczyźnie. Wtrącę jeszcze 3 grosze ze swoich wspomnień. Jak dziś pamiętam mecz z Orłem Łódź w 2009 roku, kiedy to ostatni bieg miał decydować o końcowym wyniku spotkania. Na ostatnim łuku Adam Czechowicz razem z Mariuszem Frankowem zderzyli się i spowodowali wypadek. Do dziś pamiętam, jak cały stadion krzyczał „ Kolejarz Opole ” i „ Adam Czechowicz ”, aż się łezka w oku kręciła ( wynik spotkania to 45:44 dla Opolan ). Jednym z wyjazdów, który najbardziej utkwił mi w pamięci był Ostrów – sezon 2011 kiedy to Nasi zawodnicy mieli utrzeć nosa faworytom do awansu Ostrovii. Całe spotkanie rozgrywało się głównie pod dyktando gospodarzy, a drużynie z stolicy polskiej piosenki udało się zdobyć zaledwie 25 „ oczek ”. Jednak to nie zaważyło na wierze Opolskich sympatyków i do końca głośno wspierali swoją drużynę, czym nie mogli pochwalić się kibice z Ostrowa, którzy na meczu w Opolu, na ostatni bieg obrócili się do swoich reprezentantów plecami.

Także i w nadchodzącym sezonie Opolski Klub Kibica chciałby wspierać zawodników i klub, a każdy z jego członków chciałby przeżyć kolejne emocje związane z występami swoich podopiecznych. Jednak takie momenty nie będą miały miejsca bez Was, osób, które nie miały styczności z Nami, a chciałyby wspólnie pomóc. Tak jak zarząd pragnie awansu, jak zawodnicy pragną kompletów z meczu na mecz, tak i My mamy swoje marzenia, a główne z Nich to, aby Nasz FC się rozrastał, aby każda osoba, dała nowy pomysł na oprawę, prowadzenie działalności klubu kibica oraz głośno krzyczała i klaskała na meczach.

Serdecznie chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich! Wszystkich! Do wspólnego spotkania się na naszym sektorze w „ Lany Poniedziałek ”. Niech ten mecz i sezon przyniesie wszystkim to, czego tak bardzo pragną.

Parę linków, które przybliżą was do tematyki związanej z FC:
- Pełna historia działalności FC - Klik!
- Galeria ze zdjęciami ( sezony '04 - '09 ) - Klik!
- Galeria ze zdjęciami ( sezon '10 ) - Klik!
- Doping w Rawiczu 2011 - Klik - 1 ! i Klik - 2 !

mati1399 - 2012-05-04, 09:02

Co się stało z bębnem?
Szczota - 2012-05-04, 17:49

Bęben jest i ma się dobrze, zapewne będzie na meczu z piłą :)
sialabum - 2012-07-29, 21:38

konkretny ten Wasz Fan Club teraz na łuku , nie ma co.
Karolcia - 2012-07-29, 23:29

ale w jakim sensie "konkretny" ? ;)
janniro - 2012-07-30, 14:06

sialabum napisał/a:
konkretny ten Wasz Fan Club teraz na łuku , nie ma co.

jakiś problem?

sialabum - 2012-07-30, 18:33

widze groźny jesteś w necie :D
janniro - 2012-07-30, 19:08

A ja widzę, że jesteś typowym przedstawicielem trollo-napinaczy, których w internecie bez liku. Nie spinam się, po prostu wyczułem ironię w twoim poście i chciałbym się dowiedzieć, co Ci się nie podobało. My bawiliśmy się dobrze, zawodnicy docenili nasz doping o wiele bardziej niż poprzedni, organizowany obok parku maszyn. Będziemy dalej starali się rozkręcać doping w tym miejscu, a jeśli coś Ci się nie podoba i wiesz, co można poprawić, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję.
Karolcia - 2012-07-30, 20:03

fakt, może nie jesteśmy takim Fun Clubem jaki jest np. w Zielonej Górze czy w Gorzowie. Jest nas nie wiele, ale mimo to zawodnicy to doceniają. Wiemy, że nasi Kolejarze potrzebują bardzo mocno dopingu.. choć jest nas tak niewielu to potrafimy go stworzyć.! Przy okazji i my świetnie się przy tym bawimy. Może nie jest do końca tak jakbyśmy chcieli. Drobne nieporozumienia sprawiły, że musieliśmy stworzyć nowy Fun Club, choć jest nas garstka to chęci nie brakuje, a zawodnicy widzą, ze jesteśmy z Nimi, można było to zauważyć wczoraj po meczu jak pięknie nam podziękowali. Mam nadzieje, ze z czasem będzie nas coraz więcej. Szkoda jedynie, ze wielu jest takich co tylko narzeka i nie moze docenić co inni próbują robic dla swojej drużyny. Najlepiej jest siedzieć na tyłku komentować i oceniać.
marq - 2012-07-30, 20:10

mi się podobało
xopxop2 - 2012-07-30, 20:22

ile was jest w FC?
Karolcia - 2012-07-30, 20:31

a co to za różnica ilu.? ale skoro chcesz wiedzieć.. to tak z 20 - 25 osób.
Wazne, ze świetnie się bawimy.. i Nasi zawodnicy czują, ze jesteśmy z Nimi.

pierwszy_łuk - 2012-07-30, 20:49

karolcia ja twoj spiew na pierwszym_łuku slyszalem reszta slabo;) na serio nie ironizuje. normalnie umunalem cie z listy ignorowanych
Karolcia - 2012-07-30, 20:54

Miło mi to słyszeć, tym bardziej, ze nie 1 raz to słyszę ;)) ale reszta też dawała z siebie wszystko na prawdę ;)) ale skad wgl wiesz, ze to ja byłam, skoro nawet mnie nie znasz. ;)
janniro - 2012-07-30, 20:55

Karolcia napisał/a:

Oj chyba trochę przesadziłaś. Aktywnych kibiców było wczoraj może z 15, nie więcej. W końcowej części meczu dołączali się do nas inni kibice, co jest bardzo optymistycznym objawem. Mamy nadzieję, że z meczu na mecz będzie nas coraz więcej. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Karolcia - 2012-07-30, 20:56

zresztą forum, to nie jest odpowiednie miejsce na rozmowę.! ;) jak coś to gadu 7551271 pozdro ;)

[ Dodano: 2012-07-30, 20:57 ]
janniro napisał/a:
Karolcia napisał/a:

Oj chyba trochę przesadziłaś. Aktywnych kibiców było wczoraj może z 15, nie więcej. W końcowej części meczu dołączali się do nas inni kibice, co jest bardzo optymistycznym objawem. Mamy nadzieję, że z meczu na mecz będzie nas coraz więcej. Zapraszamy wszystkich chętnych!

no może trochę ;)

sialabum - 2012-07-30, 21:10

nie chodzi mi o to Janniro ze zle , ze cos robicie , ale denerwuja mnie komentarze niektorych od Was typów "Kolejarz dumą Opola" , "Znów Odra dostała tak dużo od miasta". Jaką Wy jestescie duma? 30osob co dopinguje druzyne?
Odra gra jak gra , ale zawsze jest konkretny doping na meczach min. 300 głów nie wspomne o meczach na szczycie i to w 3lidze 1200 głów.
Wiem ze na Kolejarza chodzi teraz wiecej osob , ale pikniki beda jak beda wyniki , sami nic z tego nie macie ze jest tyle ludzi 3000 czy 1000 Was zawsze bedzie tyle samo zrozumcie.
11 sierpnia zapraszam na mecz ze Startem Namysłów na Oleską. Zobaczycie jak wspiera drużynę duma Opola.
Bez napinki. Pozdro

Karolcia - 2012-07-30, 21:14

mogę Cię zapewnić, ze osoby które tak piszą nie należą do FC.!
mati1399 - 2012-07-30, 21:16

Mi się podobał doping! ;D Najbardziej mi się podobał bufet który prowadził ten doping ;d Pozytywny gość ;D Na następny mecz do was dołączę! ;)
Karolcia - 2012-07-30, 21:16

to są osoby, które wielce uważają się za wielkich kibiców, ale zeby ruszyć tyłek, otworzyć swoją buzie i pomóc nam to nie.. Potrafią tylko oceniać, krytykować innych i spinać się na forach.

[ Dodano: 2012-07-30, 21:17 ]
mati1399 napisał/a:
Mi się podobał doping! ;D Najbardziej mi się podobał bufet który prowadził ten doping ;d Pozytywny gość ;D Na następny mecz do was dołączę! ;)

haha bufet to niezły gość.;) Zapraszamy.!

pierwszy_łuk - 2012-07-30, 21:49

karolcia nei mam gg ani facebooka podeszlismy do was po meczu podziekowac Adamowi i reszcie druzyny za walke mile zaskoczenie ze zawodnicy wszyscy podeszli pod glowna trybune oby tak dalej, jezeli chcecie tam prowadzic doping to trybuna powinna byc wyczyszczona z tzw. statystow slonecznikow czy jak tam sie ich nazywa;) oczywiscie im się to nie spodoba ale porządek to pierwszy_krok do sukcesu. pozdrawiam cię gorąco KArolino dobranoc;)
Karolcia - 2012-07-30, 21:55

myślę, ze na razie nie jest nas tak dużo zebyśmy musieli się przenosić na większy sektor ;) więc nie musimy wyganiać nikogo ;d gdy będzie nas więcej pomyślimy o innym sektorze;) ten ostatni sektor jest na razie wystarczający. może trzeba było od początku meczu z Nami usiąść i dopingować.? a nie dopiero przyjsć na koniec ;) serdecznie zapraszamy.
pierwszy_łuk - 2012-07-30, 22:19

ale mi na pierwszym_łuku jest bardzo dobrze, a i my się dołączylismy sie do dopigu przy "sędzia ch*j" ;)
Karolcia - 2012-07-30, 22:22

No okeej. Jak tam chcesz.;)) a w niedziele Kraków.! ;D
KibicKRK - 2012-07-31, 10:50

Na meczu z Wandą fc nie pokazał się jakoś konkretnie. Zero oprawy na meczu w fazie play off a Kraków się mobilizuje na 5 sierpnia.
Karolcia - 2012-07-31, 10:56

Może dlatego, ze Fan Club Kolejarza się rozpadł.! Lecz znalazła się grupka ludzi, którzy starają się do nowa odbudować wszystko.! Nie mozemy tak po prostu wziąć sobie flagi czy bęben który należał do starego Fan Clubu..Musimy wszystko od nowa pokolei zdobywać. Póki co flagę mamy już w szyciu.! powoli do przodu. Pozdrawiam;)
KibicKRK - 2012-07-31, 10:58

W takim razie życzę powodzenia na kibicowskim szlaku
oli - 2012-07-31, 11:00

sialabum napisał/a:

Odra gra jak gra , ale zawsze jest konkretny doping na meczach min. 300 głów nie wspomne o meczach na szczycie i to w 3lidze 1200 głów.

Na którym meczu w tym sezonie było 1200 widzów? Zdaje się, że rekord frekwencji to 800 osób na spotkaniu z Rozwojem. Nie wspominam już, że i tak nie wszyscy dopingowali.

Jeśli się mylę, to wyprowadź mnie z błędu. Pozdrawiam.

lisu - 2012-07-31, 11:26

sialabum napisał/a:
nie chodzi mi o to Janniro ze zle , ze cos robicie , ale denerwuja mnie komentarze niektorych od Was typów "Kolejarz dumą Opola" , "Znów Odra dostała tak dużo od miasta". Jaką Wy jestescie duma? 30osob co dopinguje druzyne?
Wiem ze na Kolejarza chodzi teraz wiecej osob , ale pikniki beda jak beda wyniki , sami nic z tego nie macie ze jest tyle ludzi 3000 czy 1000 Was zawsze bedzie tyle samo zrozumcie.
11 sierpnia zapraszam na mecz ze Startem Namysłów na Oleską. Zobaczycie jak wspiera drużynę duma Opola.
Bez napinki. Pozdro

Gdybym chciał oglądać jak kaleczy się piłkę nożną to oglądałbym Ekstraklasę w TV, lub B klasę gdzieś w okręgu. Jeden poziom :D
Ale zróbmy porównanie.
Kolejarz Opole 3 zespół Drużynowych Mistrzostw Polski w 1970 r.
Indywidualne Mistrzostwo Polski 1989 (Załuski). Do tego 3 srebra jeden brąz. Młodzieżowe pomijam osiągnięcia, chociaż więcej ich w przypadku Kolejarza niż Odry.
Drużynowy Puchar Polski- srebro 1980, brąz 1979.
Złoty, srebrny i brązowy kask pomijam.
i najważniejsze 1973 Indywidualny Mistrz Świata Jerzy Szczakiel.
1971 Mistrzostwa Świata Par 1 miejsce (wraz z Andrzejem Wyglendą

Odra Opole 3. miejsce w I lidze – 1963/64.
Kilka Półfinałów Pucharu Polski 5 dokładnie
Puchar Ligi w 1977
Pomijam Mistrzostwo Polski juniorów – 1972.

Nie ma co porównywać. Odra żadnych osiągnięć na skale europejską nie posiada. I grają tak, że zebrana jakaś lepsza ekipa z podwórek gdzie chłopaki grają dla przyjemności mogłaby Odrę rozpracować. Bo jedni to robią dla pieniędzy, a inni cieszą się grą.

Kowal - 2012-07-31, 13:34

Tylko, że w piłce nie ma indywidualnych nagród, więc nie przesadzaj;> A stawali na pudle ligi, w Pucharze UEFA też grali, więc byłoby grubą przesadą powiedzieć, że Odra nie ma sukcesów czy tradycji, bo ma je, podobnie jak my. Więc niech jedni robią swoje, drudzy swoje. Proste. Jedni przyjdą kibicować na mecz piłki, a inni na żużel. Prawda jest taka, że na trybunach więcej ludzi zasiada na żużlu, lecz liczba kibicujących jest większa na stadionie piłkarskim. My się staramy, by doping był coraz głośniejszy, by liczba kibicujących także wzrastała. Tyle.
janniro - 2012-07-31, 16:21

sialabum napisał/a:
Bez napinki. Pozdro

Uwierz mi, że nie należę do tych, którzy krzyczą hasła typu 'w Opolu tylko Kolejarz' itepe. Nie mam nic do kibiców Odry, ale tylko wtedy, gdy oni również zachowują się w porządku w stosunku do Kolejarza. Nie raz jednak słyszałem pogardliwe komentarze na temat =K=. Każdy kibicuję jak potrafi i tej drużynie, która jest mu bliższa. Jeden wybierze Odrę, drugi Kolejarza, tak było, jest i prawdopodobnie będzie. Cieszę się, że możemy kulturalnie wymienić poglądy, bez spiny. Pozdro! :)

Alwaro87 - 2012-07-31, 16:37

Czy to się komuś podoba czy nie wyznacznikiem popularności drużyny/dyscypliny w danym mieście jest ilość kibiców na meczach. Nie ważne czy dopingują czy nie, grunt że interesuje ich to na tyle żeby wyłożyć kasę na bilety. Pod tym względem Kolejarz bije Odrę na głowę. Mam więc nadzieje, że prezydent dotrzyma słowa, sam porównywał frekwencje na meczach tych drużyn, i miasto zacznie traktować żużel jako priorytetową dyscyplinę sportu zawodowego w Opolu :)
666kolejarz - 2012-08-03, 22:43

Chciałabym jedynie napisać, że bardzo nie podoba mi się zachowanie funclubu na meczach . Co to za wybieranie w ogóle, kto może siedzieć w funclubie a kto nie ? Zachowanie na poziomie przedszkola . Ludzie, którzy są przy fladze sektorowej na wyjściu z drugiego łuku, dopingują lepiej niż pseudo funclub . Dla mnie osobiście, jest to nie do pomyślenia ! Proszę prowadzących o przemyślenie mojego postu, może do czegoś dojdą i będzie spokojnie .
Karolcia - 2012-08-03, 23:02

Nie chodzi o to. Po prostu zależy nam na tym, ze jak ktoś juz siada na Fan Clubie to niech kibicuje razem z Nami.! Znalazło się parę osób, które na każdym meczu chcą dopingować swojej druzynie. Przenieśliśmy Fan Club na wejście w 1 łuk, bo wydaje Nam sie, ze to lepsze miejsce. A skoro Pan/Pani sadzi, że ludzie przy fladze sektorowej kibicują lepiej to prosze usiaśc z Nimi.
666kolejarz - 2012-08-04, 00:33

I chyba na prawdę tak zrobię bo nie było ani słowa o przeniesieniu funclubu i to jest dla mnie chore. Walki envoo i reszty kibiców z poza klubu kibica są dla mnie chore i niepotrzebne. Envoo sobie wybiera kto może przyjść a kto nie, bo uważa się za kogo ? Każdy podobno może tam przyjść i kibicować, aczkolwiek jego zachowanie pokazuje coś zupełnie innego. Siedziałam razem z klubem w "dawnym" miejscu, ponieważ uważałam (i nadal tak sądzę), że tam jest o wiele lepiej, a nie było ANI SŁOWA (!) o przeniesieniu. Takie kibicowanie, że bęben jest, a zamiast go używać, to wszyscy siedzą i się na niego patrzą a przecież to bez sensu. Nawet jeśli akurat przegrywamy mecz, to doping powinien być do samego końca. A po przegranej krzyczenie "całe życie w drugiej lidze" jest co najmniej żałosne. :)
Karolcia - 2012-08-04, 00:58

wiem, że jest to załosne. Dlatego pragnę zauwazyć, że w skład nowego Fan Clubu nie wchodzi "emvo". Dużo ludzi przychodziło na starą miejscówe koło parkingu.. Były bębny, flagi, a ile osób kibicowało? moze z 6 ;] dlatego to się wszystko rozpadło..! ale pare osób się zmobilizowało i przenieśliśmy to wszystko na 1 łuk..tyle ze teraz nie mamy nic.. ani flagi, ai bębna nic ;] musimy wszytsko od nowa załatwiać. Flaga już jest zamówiona, jest szyta.. mam nadzieje, ze powoli do przodu będzie nas więcej.

[ Dodano: 2012-08-04, 00:59 ]
po prostu pare osób się skłóciło ze sobą i wyszło tak jak wyszło.

666kolejarz - 2012-08-04, 01:20

Bardzo się cieszę, że envoo nie wchodzi już w skład funclubu. Były bębny, flagi i może jestem ślepa, ale według mnie kibicowali wszyscy którzy siedzieli na młynie. :) Uważam jednak, że na starym miejscu było lepiej, bo popatrz jaki duży jest młyn a ile jest miejsca na pierwszym łuku :(
Marcinek20 - 2012-08-04, 07:02

Nie ma problemu na nowym miejscu rozkręcimy doping a flagi i transparenty już bedziemy mieć w Krakowie bęben za pare tygodni już powinien być razem z megafonem tylko zapraszamy DO DOPINGU MOŻE PRZYJŚĆ ZAWSZE I POMÓC :-)
Stysiok - 2012-08-04, 09:04

Chciałbym zauważyć parę istotnych faktów, które zostało pominiętych. Nigdy na FC nie było osób o pseudonimach Emvo, Envoo, Envo itd. był tylko jeden Emvoo. Cała historia związana z rozpadem FC jest długa i wielo wątkowa. Składa się to na to, że na sektorze pojawił się człowiek, który był pijany i burzył się do każdego zawodnika, jak coś nie poszło wyzywając go słowami, których nie będę tu przytaczał. Na grzeczne prośby o opuszczenie FC Pan nie reagował, więc zabrała go ochrona. Stąd wniosek, że niby ktoś decyduje kto, gdzie ma siedzieć? Dziwne, bo mi się wydaje, że sektor kibiców jest po to by kibicować, a nie po to, by spić się jak świnia i wyzywać wszystko i wszystkich. Wpływ na to co się teraz dzieje mają także 2 czynniki, które się łączą. Na meczu z Kolejarzem Rawicz większość FC poszła sobie do "kolegów" z Rawicza. Na sektorze byli tylko Emvoo, Karolcia, Ja i Szczota. W 4 osoby prowadziliśmy doping, ale takie coś nie ma sensu. Jeżeli ktoś woli iść do "przyjaciół" z Rawicza, zamiast kibicować to ja nie mam więcej pytań. Jeżeli chodzi o Emvoo, do którego tak się wszyscy przyczepili sam nie wiem o co, to chciałbym Wam powiedzieć, że zrobił On więcej dla Klubu, my tu wszyscy razem wzięci. Dzięki Niemu możecie teraz go krytykować na tym forum. Proszę o chwilę przemyśleń zanim coś się napisze.
sialabum - 2012-08-04, 14:21

popieram Stysioka. Z Rawiczem to fajnie sie stalo i gadalo cały mecz nie?
Może jakas nowa zgoda powstała coo?

lops - 2012-08-04, 14:45

A gdzie był Emvoo w Rybniku jak kibice kibicowali cały mecz ??

Siedział na tyłku wśród Rybniczan .

Stysiok - 2012-08-04, 15:05

Lops, a może był ku temu jakiś powód, hę?
Nie jestem Emvoo i nie mam zamiaru go bronić, ale omawianie co wyjazd tej samej gadki jest żenujące, nieprawdaż? Emvoo był młynowym, a potem tą rolę oddał Szczocie. Jak wpadają ludzie, których od początku prosi się " Cieszymy się, że kibicujecie, ale słuchajcie Szczoty, on nakręca doping " odpowiedź ' no, spoko, spoko ", ale i tak jest jak zawsze czyli piosenki nie z tej ziemii w stylu " Kto najlepszym w Polsce Kolejarzem jest? Kolejarz! ". Ja wcale się mu nie dziwię, bo po raz kolejny też nie chciałby mi się użerać z takimi ludźmi.

emvoo - 2012-08-04, 15:13

lops nic ci do tego z kim i gdzie siedze na meczach. Od 8 lat zaliczyłem niemal wszystkie wyjazdy i zawsze było czadowo. W tym roku z racji duzego nagromadzenia bliskich wyjazdow nagle zaczeli się na nie wybierac inni ludzie i w zwiazku z tym mam ganiac za nimi? Moze jeszcze jeden z drugim zacznie robic burdel jak w krakowie, czy jak ostatnio na meczu w Opolu i będę się musiał wstydzić przed znajomymi i rodziną? Nie, dziękuje. Na wyjazdy mam sprawdzoną od lat ekipe i miejscówki. Życze ci tego samego.

Co do Opola - szefem FC od lutego nie jestem ja, tylko Szczota. Chłopak został zostawiony samemu sobie przez tych, którzy teraz "prowadzą doping". Niestety wiekszości z dzisiejszych "wiernych" kibiców nie chciało się ruszyć dupy na spotkanie FC by pogadać o jego rozwoju i dalszej działalności (byłem Ja, Filip, Szczota i Bili czyli z grubsza ci co zawsze...). Do tego ta cała akcja z Rawiczem, która mi osobiście zwisa, ale nie dziwie się, że ta ekipa, która próbowała coś zdziałać dla dalszej działalności FC sie wpieniła. Potem nagle się ekipa siedząca na dupie na sektorze przy parku maszyn przenosi na łuk i odzyskuje chęć do działania. Dla mnie fajnie i powodzenia. Przestańcie tylko z tym kompleksem "Envo" bo troche to śmieszne, jeśli tak tęsknicie dam wam fotke z autografem :)

KibicKRK - 2012-08-04, 15:33

kłócicie się jak dzieci w piaskownicy. Z takich podziałów nic dobrego nie wyniknie. Było już to przerabiane w krakowie z tamtejszym fc. Jeśli nie dogadacie sie miedzy sobą prywatnie, to na pewno nie zrobicie tego na forum. Publiczna wylewka żali tylko pogorszy ten cały syf. Z taką grupą kibicowską jaką macie teraz (fakt po meczu z wandą) - czyt. żadną nawet nie bierzcie się za bębny i megafony. Megafon jest zbędny na tak mało liczną "grupę", a bęben Was kompletnie zagłuszy. No chyba, że o to chodzi? Chyba chodzi wam o fanatyczny doping a nie o orkiestrę na sektorze? Wszystko trzeba budować pomału i sukcesywnie, a nie na hura. Idąc tokiem rozumowania co poniektórych z Waszego forum nie zdziwiłbym się jakbyście w przyszłym tygodniu zaczęli budowe gniazda dla tego pijanego wodzireja (mecz z wanda). Nie zapomnijcie tylko, ze ekipe ocenia sie takze po wyjazdach i tym jak sie na nich prezentuja. W krakowie chyba nie zablysniecie. Na pewno nie w kibicowskim aspekcie. Wandziarze sie ostro szykuja na ten mecz. http://kibicewandy.ehost.pl/wordpress/?p=2534

[ Dodano: 2012-08-04, 15:42 ]
a jeszcze jedno. pijany prowadzacy doping nie najlepiej swiadczy o fc. Ja rozumiem, że alkohol jest dla ludzi, i ze sprzedają go na waszym stadionie ale prowadzacy doping powinien sobie odpuscic takie rozrywki. mecz ukochanej druzyny to chyba nie okazja do popijawy? do krakowa tez wpadacie na bani?

lisu - 2012-08-04, 16:29

strzelam, że chodzi o Bufeta. On tak zawsze.
A co do FC to już od jakiegoś czasu były zgrzyty w FC między ludźmi i nie ma co się dziwić, że tamten klub kibica upadł. Wiele mówiło się w grupie o konfliktach. Głównie chodziło pierwotnie o emvoo, który oddał potem stery. Następnie grupa nie mogła dojść do ładu ze Szczotą i Stysiokiem, więc rozpaść to się i tak musiało. Jedni poszli na prawo reszta na lewo i grypy nie ma. Ci którzy się dogadać nie umieli przenieśli się i próbują zrobić coś na własną rękę, zobaczymy co z tego wyjdzie i jak to dalej będzie funkcjonować. Nie ma co dyskutować teraz o tym i obarczać się na wzajem odpowiedzialnością, bo chyba nie o to chodzi? Można sobie coś wyjaśnić, czasami mogą kogoś ponieść emocje, ale to trwa już za długo. Nie uważacie? Jesteście dorosłymi ludźmi, a tak jak zauważył kolega z Krakowa zachowujecie się jak dzieci.

brunette - 2012-08-04, 17:40

Ja myślę, że powinniście się wszyscy uciszyć i dać szanse tym, którzy próbują (nie ważne jak)
Odzywanie się i krytykowanie innych jak samemu się nic nie robi jest bez sensu.
"bo wszyscy sie kłócili, i emvoo i bla bla bla bla bla" Nie podoba się?zrób lepiej:)

Karolcia - 2012-08-04, 19:15

dokładnie.! zgadzam się z brunette, najłatwiej jest stac obok i tylko oceniać i krytykowac.
Marcinek20 - 2012-08-04, 21:07

Emvoo a może ty z bogatej rodziny pochodzisz dlatego jeździłeś na wszystkie wyjazdy a inni może musieli poczekać aż przestaną sie uczyć i pojda do pracy a drugą sprawa wszystkich swoich kolegów których wymieniłes maja wejscie za darmo na stadion za co ze strone prowadzisz i z 6 osób za darmo wchodzi i najbardziej chodziło o to ze nie mozna nic powiedziec na tym fc byłem lub to co wam pasowało
666kolejarz - 2012-08-09, 16:08

Dobra, zamiast się kłócić, zakończmy spór i spotkajmy się na niedzielnym meczu na dopingu. Albo inaczej, wy się spotkajcie, bo po tym co tu czytam, wolę jednak usiąść na wyjściu z pierwszego łuku ( w moich ostatnich postach był błąd, więc się poprawiam ), w spokoju kibicować z fajnymi ludźmi, niż siedzieć z FC i wysłuchiwać problemów. :) Powodzenia :)
Karolcia - 2012-08-09, 16:13

ale na nowym fan clubie nikt się z nikim nie kłóci ;] każdy ma prawo wyrazić swoją opinie i wgl, panuje dobra atmosfera. ;)
Gajdzik - 2012-08-09, 16:24

A gdzie będzie w niedziele siedział "nowy" fan club, jeśli można wiedzieć :?: :-P
Karolcia - 2012-08-09, 16:39

Na wejściu w 1 łuk ;d ostatni najmniejszy sektor..plastikowe chyba niebieskie krzesełka ;d na razie na tym ostatnim ponieważ na razie jest nas nie wiele..więc się tam zmieścimy ;)
Gajdzik - 2012-08-09, 18:27

To też tam przypełzniemy z ekipą wspomóc doping :P
grzesiek1006 - 2012-08-09, 19:16

Nas kilku też przyjdzie ..... .Powoli coś się kluje .Oby tak dalej
pierwszy_łuk - 2012-08-09, 19:39

karolcie pisze sie pierwszy_łuk!!!!!!!!!!!!!!
Karolcia - 2012-08-10, 13:52

Okej ;d przyjdźcie, przyjdźcie zapraszamy.! ;))

[ Dodano: 2012-08-19, 23:19 ]
ZBiórka podczas dzisiejszego meczu w Rawiczu wyniosła 45, 51 gr

Marcinek20 - 2013-02-11, 07:49

Emvoo nie doczytałem pare miesiecy temu ,,Moze jeszcze jeden z drugim zacznie robic burdel jak w krakowie,, możesz przytoczyć co zrobiliśmy w krakowie takiego oprócz tego ze nas zatakowali jak wychodzilismy z meczu ?
emvoo - 2013-02-11, 10:11

Ci do których było to skierowane doskonale wiedzą o co chodzi i nie ma sensu dalej roztrząsać tematu.
Marcinek20 - 2013-02-11, 10:18

:->
emvoo - 2013-02-11, 10:24

Marcinek20, po pierwsze mylisz wyjazdy - moja wypowiedź dotyczyła pierwszego, a Ty piszesz o wyjeździe w Play-Off. Po drugie nie ma to nic wspólnego z tym co się wam przydarzyło bo trudno mieć pretensje o to, że ktoś was zaatakował.
Marcinek20 - 2013-02-11, 10:25

A to w takim razie sory pomyliłem sie mój błąd zle zrozumiałem ;-)
Rak - 2017-01-29, 21:02

Witam. Czy na Kolejarzu jest jeszcze jakiś młyn czy temat upadł?
golloba - 2017-02-05, 11:14

jakiś tam jest ale mało ludzi przychodzi..