KolejarzOpole.pl
Forum kibiców Kolejarza Opole

Kolejarz Opole - Kolejarz Opole 2016

Gajdzik - 2016-01-20, 11:08
Temat postu: Kolejarz Opole 2016
Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu żyje, ale zaryzykuję i założę nowy temat :mrgreen:
Nowy sezon co prawda na bardzo dziwnych zasadach, ale zbliża się wielkimi krokami...
Jak myślicie zbudujemy jakiś skład, który powalczy na naszym torze?

P.S. Ktoś wie jak będziemy liczeni, jeśli jakoś udałoby się skończyć w pierwszej 8?

mar25 - 2016-01-20, 22:14

Ja też nie wiem co się stało z ludźmi z forum?Kompletna cisza,gdzie wszystkich wywiało?Czy może istnieje jakieś inne forum kibiców Kolejarza?Sezon coraz bliżej,składu póki co niema,ale mam nadzieje że powstanie u nas drużyna która będzie w stanie wygrać kilka meczy i dostarczy nam wielu emocji.Z zawodników którzy nie mają jeszcze kontraktu można stworzyć niezłą ekipę,i po cichu liczę na to że ktoś taki trafi do Opola.
kapone - 2016-01-21, 11:14

Mało kto korzysta z forum, bo większość przeniosła się z komentarzami na facebook.
kręcina - 2016-02-01, 15:56

O czym tu dyskutować. Mieliśmy dream team Drozd-Szulc i myśleliśmy, że gorzej nie będzie. A tu na łeb spada sufit bo nowa ekipa to jeszcze większe dno.

KŻ był NIEUDOLNY i źle zarządzany. Teraz mamy ROZMYŚLNE działanie na szkodę tego sportu w Opolu. Po tym co nam zaserwuje Hewi już sie nie podniesiemy...

RIP Kolejarz.

janniro - 2016-02-01, 20:40

Dramat. Najgorszy skład w najnowszej historii Kolejarza? (O ile ten klub można jeszcze nazwać Kolejarzem?). Ktoś będzie w ogóle chodził na mecze? Pytam z czystej ciekawości.
RoyJJ - 2016-02-02, 00:25

Jest gorzej ,niż myślałem..:( Mam obawy ,że zakończymy sezon z zerowym kontem punktowym.
Obawiam się,że na inauguracje z Włókniarzem może być kompromitacja...oby nie,bo spodziewam się wysokiej frekwencji,ale jak nam zaserwują 25-65, to potem będą liczby trzycyfrowe...:(
Właściwie jedyne zaskoczenie in plus to Mathias Thoernblom ,kilka razy pojechał dobre zawody w Lublinie w zeszłym sezonie...resztę przemilczę. Smutne to wszystko , są jeszcze wypożyczenia ,może do rozpoczęcia sezonu kogoś ściągną , bo na razie BIEDA :(

kręcina - 2016-02-02, 07:25

janniro napisał/a:
Dramat. Najgorszy skład w najnowszej historii Kolejarza? (O ile ten klub można jeszcze nazwać Kolejarzem?). Ktoś będzie w ogóle chodził na mecze? Pytam z czystej ciekawości.

Najgorszy skład, a jednocześnie klub z najwyższą w historii dotacją. Te wątpliwej jakości widowiska ściągną tylko największych fanów, chociaż po takich można się też spodziewać protestu przeciw tej żenadzie i w efekcie pustego stadionu...

Gajdzik - 2016-02-02, 23:31

Miałem duże nadzieje i oczekiwania przed sezonem, ale widzę że nie za ciekawie to wszystko wygląda. Ludzie przyjdą na 1,2 mecze, jak dostaniemy mocny łomot, to już się więcej nie pojawią...
kręcina - 2016-02-17, 08:43

http://sportowefakty.wp.p...o-niespodzianka

Pierwszy wywiad i już wiemy, że HRT będzie jechać często w "oszczędnościowym" składzie. Ciekawe, że wśród tych potentatów speedwaya są wogle jacyś "drożsi"...

mar25 - 2016-02-17, 12:55

To co się obecnie dzieje w opolskim żużlu to istny kabaret.Już widzę te tłumy kibiców na stadionie.A tak większość narzekała na Drozda.A teraz co mamy?Budżet większy,meczy mniej,a skład nawet się na 2 ligę nie nadaje.Ale wrocławianie się ucieszą z naszego menago,bo ich wychowankowie objeżdżą się w Opolu by po roku wrócic do Wrocławia.Ten sezon to będzie dobicie sportu żużlowego w Opolu.Żenada.
kapone - 2016-02-17, 13:38

Dno, nie czarujmy się. Skład gorszy niż robił Drozd za gorsze pieniądze. Zero ambicji, podejście do kibica fatalne, mecze tylko u siebie i na lepsze drużyny tylko juniorami mamy jechać. W ten sposób chcą nam zadośćuczynić sezon o pietruszkę? W dodatku super zmiana tej zimy, Żyto na Czekański, pogratulować. Nawet wspólnej wersji nie potrafią ustalić, Hawryluk piszę o wzmocnieniach, żeby nikt się go nie czepiał do początku sezonu a Czekański o juniorach.To kurde, która drużyna jest taka, że pojedziemy w seniorskim zestawieniu? Z Rawiczem? W ten sposób po pierwszym meczu kibiców będzie 200, w tym Ci którzy wchodzą każdemu zarządowi po kolei w cztery litery, tak jak Drozdowi tak teraz Hawi. Teraz możemy już tylko czekać na, podejrzewam hit tej zimy, czyli ceny biletów.
r.f - 2016-02-18, 08:53

Wg. zapowiedzi nowego zarządu celem było/jest(?) od samego początku szkolenie młodzieży. Nasuwają się pytania, czy te plany i strategia odbudowy żużla w Opolu zmieniły się po odejściu Pana Piotra Żyto z klubu? Jeśli nie, to czy Pan Czekański ma być tą osobą, która będzie uczyć opolskich adeptów jazdy na żużlu?
kręcina - 2016-02-18, 09:17

Jeśli to szkolenie ma wyglądać tak jak do tej pory to ja dziękuje... 2 motory, jeden kask, szkółka pełna odpadów z innych klubów (sorry chłopaki, cenię ambicję, ale takie są fakty) i kwota... 200 tysięcy, którą ponoć wydano w ubiegłym sezonie.

mar25 napisał/a:
To co się obecnie dzieje w opolskim żużlu to istny kabaret

Lepszego podsumowania nie trzeba.

Sam w to nie wierzę, ale chyba jednak tęsknie za Drozdem. Z taką dotacją walczyłby o awans, a już na pewno by to zapowiedział przed sezonem ;)

David - 2016-02-22, 23:27

kręcina napisał/a:

mar25 napisał/a:
To co się obecnie dzieje w opolskim żużlu to istny kabaret

Lepszego podsumowania nie trzeba.

Niestety dotyczy to rownież Polskiego a nawet w "światowym" wydaniu speedwaya. U nas jest kabaret na miarę naszych możliwości. Im wyżej tym kabaret większy.

Wracając do Hawi ciekawe kogo chcą jeszcze "zatrudnić" skoro nawet Kordas był za drogi ...

RoyJJ - 2016-02-23, 12:56

Tymczasem Adrian Gomólski w...Rawiczu! da się? da!
Crk - 2016-03-01, 17:20

a mnie ciekawi a ile było by realne żeby doszedł do nas Mikkel Bech,jakby chciał zaistnieć wreszcie w Polsce to była by to fajna okazja,a na naszym torze dobrze by się czuł....
Karola 555 - 2016-03-23, 01:05

Witam....po dłuższym czasie nie obecności drużyny w rozgrywkach wchodzę na forum, a tu głucho wszędzie i pusto wszędzie.... Więc pytam gdzie są ci, którzy zawsze najwięcej "krzyczeli" że z drużyną trzeba być na dobre i na złe, dlaczego strona nie jest w pełni i na bieżąco aktualizowana? ....gdzie są ci krzykacze? :-)
kręcina - 2016-03-23, 12:03

Że niby z jaką drużyną?? Z Hawi? Dobre żarty. Chyba nikt, kto się identyfikuje z wizerunkiem "Kolejarza Opole" nie akceptuje tego co się dzieje z opolskim żużlem.

A po pełne i bieżące aktualizacje zajrzyj na stronę Hawi: http://www.hawiracingteam.com/ bo to przecież im teraz kibicujesz :D

Eli89 - 2016-03-23, 15:55

No....jeżeli wszyscy będą do tego tak podchodzić, ta ta drużyna nigdy się nie podniesie z dołka.
mariusz94 - 2016-03-23, 19:33

Bo niby w ostatnim sezonie "Kolejarza Opole" było cudownie, a teraz przyszło złe Hawi i wszystko zepsuło? Wolę już taki klub jaki jest obecnie, niż brak żużla w Opolu przez kolejny rok. Bo tak zapewne skończyłaby się przygoda (sądząc po tym, jak wyglądała drużyna i co działo się w 2014 roku). Przed każdym sezonem "walczymy o awans", a wszyscy wiemy jak się ta zabawa kończyła
kręcina - 2016-03-23, 19:40

Mariusz była beznadzieja, to jasne. Potem Hawi na spółkę z nowymi władzami miasta położyło klub obiecując "Nową jakość". Jak ta "Nowa jakość" wygląda to widać - pierwszy rok bez żużla, drugi na żenujących zasadach, skład tragedia, marketingowo kompletne dno... wyliczać dalej?

Poprzedni klub słusznie zakończył żywot, ale jego następca nie dosięga nawet do tak żenującego poziomu...

mariusz94 - 2016-03-23, 20:27

Racja, nadal jest źle. Ale myślę, że jednak powinniśmy dać temu klubowi szansę. Może w przyszłym sezonie wróci pełnoprawna II liga, i wtedy można będzie oceniać. Bo teraz, przy takiej "chorej" formie I ligi to myślę, że i tak dobrze, że coś się w końcu ruszyło i drużyna w ogóle pojedzie
kręcina - 2016-03-23, 20:38

Liga nie jest chora sama z siebie. To Hawi sobie zażyczyło takiej formuły! Dać szanse komuś kto obiecuje "Nowa Jakość" i robic coś takiego? Przypominam, ze maja prawie 2 razy wiecej dotacji niz poprzedni klub, i "odbudowują sie" juz drugi rok... Znow bedziemy czekać 10 lat az ktos wreszcie stwierdzi ze zmierza to do nikąd?
mariusz94 - 2016-03-23, 20:57

Tak czy inaczej, nie mamy wpływu na to co się teraz dzieje. Od dawna rządzący klubem pokazują, że z kibicami się tutaj nie liczą. Pozostaje liczyć, że kiedyś jednak będzie lepiej
kręcina - 2016-03-23, 21:02

Otoż to. Dlatego my kibice musimy wymagać od klubu więcej i piętnować tą bylejakość którą się nam serwuje.
mariusz94 - 2016-03-23, 21:06

Tylko w jaki sposób piętnować to co się teraz dzieje? Nie chodzić na mecze? Wszyscy wiemy jak to się skończy. Nie ma kibiców = mniejsza dotacja od miasta. A zarządzający klubem też stwierdzą, że szkoda marnować czas i pieniądze na żużel, skoro nie ma zainteresowania. Błędne koło
kręcina - 2016-03-23, 21:46

Na to pytanie już każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Najważniejsze to nie siedzieć cicho i nie udawać że jest ok. Może to zmotywuje działaczy do profesjonalizmu? A jeśli nie to cóż... nikt nie jest niezastąpiony, skoro znalezli sie nastepcy drozda to znajda sie i hawi.
RoyJJ - 2016-03-28, 10:51

No i już przed pierwszym biegiem sezonu zaczynają się jaja...
Jako gość miał jechać Chmiel z Rybnika,ale nie jedzie jednak,ponoć przez niedopatrzenie regulaminowe zarządu Kolejarza i kłopoty organizacyjne-z fb Roberta Chmiela.
Druga zastanawiająca kwestia,zmiana na pozycji nr 12 , za Thoernbloema,który notował dobre wyniki w zeszłym roku w Lublinie,pojedzie Grobauer,człowiek zagadka..bez doświadczenia na Polskich torach...
Po cichu liczyłem na zwycięstwo dzisiaj,bo Polonia nie powala składem na kolana,ale po ostatnich doniesieniach,to mam spore obawy.

kręcina - 2016-03-28, 14:04

To nie niedopatrzenie tylko nieznajomość regulaminu. Jeśli startuje gość to w składzie musi być o jednego polskiego zawodnika więcej. Jak widać polityka spalonej ziemi się jednak nie sprawdza i trzeba było kogoś zorientowanego w tej dyscyplinie w klubie zostawić... Kolejny przejaw "Nowej jakości" w opolskim żużlu.
r.f - 2016-03-28, 19:23

Brawa dla nowego kierowcy polewaczki...
Eli89 - 2016-04-02, 00:57

Jak już ktoś na fb napisał....zamiast Prima aprilisowymi żartami zajmijcie się prowadzeniem tej strony w odpowiedni sposób. Gdzie są są ci chojracy "administratorzy" którzy prowadzili tą stronę? Czy tak się zachowuje prawdziwy kibic i fan tylko dlatego że w nazwie pojawił się napis Hawi Racing Team? Żenująco śmieszni ludzie z taaakich "administratorów"
kręcina - 2016-04-04, 09:20

A ja, i to nie żart, ponownie zapraszam "oburzonych" na stronę www.hawiracingteam.com

To temu klubowi przecież kibicujecie. Od nich wymagajcie prowadzenia strony bo to im płacicie za to kupując bilety.

madonna - 2017-01-28, 12:39

Jeśli to szkolenie ma wyglądać tak jak do tej pory to ja dziękuje... 2 motory, jeden kask, szkółka pełna odpadów z innych klubów...