FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gala zuzlowa na lodzie
Autor Wiadomość
Cinek 

Wysłany: 2012-01-11, 18:35   

Śliczne dzięki! :)

brunette 

Wysłany: 2012-01-12, 18:21   

borys napisał/a:
Brunette tobie tez odpowiem choć nie wiem czy zrozumiesz piszesz ze nie ma zawodników z opola Czechowicz odmówił bo sprzedał motory pojechał siopek to sobie odpowiedz byli nie byli piszesz ze gala schodzi na psy a są pełne trybuny no to nie wiem o co ci chodzi.

nie zrozumiem? what that supposed to mean :|?
Mówi to ktoś kogo polszczyzna pozbawiona jest jakiejkolwiek interpunkcji nawet nie wiadomo jak zaintonować (co za tym idzie zrozumieć) twoje "zdania".
Więc może i masz rację...nie zrozumiem takiego przesłania.
Swoją drogą, halo, to była MOJA INDYWIDUALNA opinia,do której, z tego co wiem w naszym kraju mam prawo.
To, że w moim mniemaniu gala schodzi na psy nijak ma się do tego czy trybuny są pełne czy nie.
:roll: :roll: masakra..

zdecydowanie wolę wrzucić 30 zł do "puszki" WOŚP w 2 minuty niż stracić ponad godzinę,którą mogłabyś wykorzystać na coś bardziej ciekawego.

Ps- a tekst o pampersie i motorze dla emvoo był już tak tandetnie denny, że nie wiem czy warto komentować. Jednak moja natura nie pozwala pozostawić tego bez komentarza...
Przypominam, że zawodnicy biorący tam udział nie jeżdżą od wczoraj i chyba zaproszeni zostali dla widowiska(którego podobno nie było). Rozumiem, gdyby zaproszono np. mnie, osobę,która dopiero zaczyna przygodę z enduro to można byłoby odpuścić tego typu komentarze, bo raczej każdy spodziewałby się jazdy bez gazu. Więc pytam..CO MA EMVOO NA MOTOCYKLU do zawodowców(podejrzewam,bo nie wiem kto tam jeździł, jak już mówiłam nie mogłam w tym roku się pojawić). Może mi powiesz!!!!????

a teraz drogi Borysie - bluzgaj.
Masz swoje 5 minut ;]

bialy 
Mitko Racing !

Wysłany: 2012-01-12, 22:06   

Atmosfera na tym forum jest żenująca.

Demon 

Wysłany: 2012-01-12, 23:07   

bialy napisał/a:
Atmosfera na tym forum jest żenująca.

Polać mu, dobrze gada :)

Jasiek

Wysłany: 2012-01-13, 00:51   

Jeśli mogę swoje trzy grosze…
Myślę, że przede wszystkim osoby tu piszące zapomniały, że Gala Lodowa jest imprezą klubu, który nazywa się HAWI RACING TEAM, a nie KŻ KOLEJARZ. Nic więc dziwnego, że znaczną część czasu zajmuje prezentacja zawodników HRT – karty, enduro i tych zawodników, z którymi współpracują sportowo, bądź znają się towarzysko (nie wiem) – quady, samochody, Chóragan. Bo gdzie Ci zawodnicy mają się zaprezentować opolanom. Rajdy enduro odbywają się poza miastem, karty to w ogóle poza województwem. Tak więc dla mnie obecność tych zawodników jest zrozumiała. Zresztą to organizatorzy mają prawo ustalić co się dzieje na imprezie i jak długo ona trwa. A kibice akceptują albo nie i przychodzą albo nie.
Jak dla mnie impreza była udana – cel osiągnięty, dzieci dostały jakąś kasę, przy okazji dowiedziałem się, że jest ktoś taki jak Andi Mancin i że startuje on w NASCAR. Na koniec oczywiście była wisienka na torcie czyli wyścigi żużlowców. Byli Ci, których wcześniej zapowiadano. Wybrałem się świadomie by ich pooglądać i nie narzekam, że to Ci sami co wcześniej bywali w Opolu.
Dobrym pomysłem była próba ogarnięcia pokazów kartów, quadów i enduro w formie wyścigów, do których zamieszczono tabelki w programie. Tą część „położył” jednak (jak dla mnie) spiker pan Rencz. On niestety nie ma doświadczenia z torów żużlowych. Zapomniał, że kibic musi wpisać w odpowiednich polach nazwiska zawodników, a przede wszystkim poznać kolejność na mecie. Niestety nie wiem nawet kto wygrał wyścigi finałowe. Jeśli powiedział, kto startuje to i tak nie wiadomo, z którego toru. Co innego pan Stepek w części żużlowej – tu wszystko było OK i proponuję część sportową w 2013 r. powierzyć jemu w całości. I próba skrócenia imprezy jeszcze o pół godziny. Jak – np. jedna prezentacja wszystkich uczestników na początku i jedna sesja zdjęciowa dla fotoreporterów, najlepiej przed dekoracją na podium. Wystarczy.

brunette 

Wysłany: 2012-01-13, 13:22   

nikt nie ma tutaj pretensji o to ze enduro i quady są (mnie osobiście to baaaaaardzo jara) chodziło o brak widowiska. Jak już powiedziałam, niestety na gali zanudzają najbardziej żużlowcy.

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-01-13, 16:43   

no to ja juz nic nie rozumiem to co ci zuzlowcy mają robić, mozna spróbować jazdy w prawo. Jak mozesz to sprecyzuj.

lops 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-01-13, 16:50   

borys napisał/a:
no to ja juz nic nie rozumiem to co ci zuzlowcy mają robić, mozna spróbować jazdy w prawo. Jak mozesz to sprecyzuj.

Jakiś zawodnik Chóraganu próbował :D

brunette 

Wysłany: 2012-01-15, 04:05   

nie potrafię sprecyzować;]
Jak kocham żużel tak twierdzę, że na gali wieją nudą...ot co.

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-01-15, 19:17   

Ale mimo wszystko publika co roku dopisuje,dzięki czemu pieniądze zostają przekazane na szczytny cel.I chwała za to organizatorom,że wyszli z taką inicjatywą.Wiadomo,że jest to bardziej show,niż żużel czy ice speedway,ale przynajmniej mamy jakąś odskocznię i rozrywkę w zimie,związaną z naszą ukochaną dyscypliną sportu w naszym mieście.

Odpowiedz do tematu