FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Finał kr. elim. IMEJ
Autor Wiadomość
kuchar12 

Wysłany: 2012-04-18, 12:47   Finał kr. elim. IMEJ

Za ile bilety w sobotę?

tomislaw 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-22, 11:38   

Ceny biletów na tego typu imprezy są zdecydowanie zbyt wysokie. O ile do ceny biletu na ligę nie można mieć pretensji, to pozostawienie tej samej ceny na zawody indywidualne jest zwykłym strzałem w stopę. Widzów 250... to mówi samo za siebie. Podejrzewam, że gdyby cena wynosiła 10 zł, te 700 ludzi by się zjawiło. A mamy jeszcze w tym sezonie kilka nierentownych imprez: półfinał srebrnego kasku, czy runda MDMP. Widzów podejrzewam przy tych cenach będzie jeszcze mniej niż wczoraj. Fajnie by było gdyby Pan Prezes to przemyślał, bo skoro i mnie wczoraj cena zniechęciła do przyjścia na stadion, to już prawdziwy wyczyn...

janniro 

Wysłany: 2012-04-22, 19:44   

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod postem powyżej. Takie ceny na ligę można zrozumieć, no ale na zawody juniorskie? Może i była to krajowa czołówka młodzieżowców, ale jakoś frekwencja nie zachwyciła, więc chyba coś jest nie tak?

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-23, 01:34   

Kto przyszedł na pewno nie żałuje.Dużo walki na torze,wiele mijanek.No ale to prawda-ceny jak na taką imprezę były zdecydowanie za wysokie.Nie chcę krytykować,ale jednak cena była nieadekwatna do całej 16 osobowej stawki.Myślę,że 12 i 7 złotych byłoby w sam raz.Zresztą-patrząc na to z drugiej strony ile to by zmieniło?Bo podejrzewam,że więcej niż 500 osób pewnie i tak by nie było.Zawody juniorskie nie cieszą się zbyt wysokim zainteresowaniem po prostu.

Odpowiedz do tematu