FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport a miasto Opole
Autor Wiadomość
r.f 

Wysłany: 2013-01-17, 17:18   

Pieniądze podatników pompowane są na pensje i koszty utrzymania stanowisk pracy dla nadmiernego zatrudnienia w administracji samorządowej, dlatego brak ich na dotacje dla sportu (i innych celów).

MoX
Administrator
KolejarzOpole.pl

Wysłany: 2013-02-05, 07:05   

http://www.nto.pl/apps/pb...IAT01/130209822

Cytat:
To wszystko potrwa i na pewno w tej kadencji inwestycja jeszcze nie ruszy. - Myślę o niej w kontekście kolejnej kadencji, ale jeśli wówczas miałoby dojść do rozpoczęcia inwestycji, to ja muszę ją przygotować - przekonuje prezydent.

Jestem teraz prezydentem ale nie zrobię nic... no ale jeśli kolejne wybory będą owocne i "miałoby dojść" do budowy stadionu to dopiero wtedy zacznę o tym myśleć.

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-05, 08:06   

No mniej więcej tak to wygląda .Szkoda gadać

Sancho 
Człowiek...

Wysłany: 2013-02-05, 08:42   

Znając schemat działania Zembaczyńskiego, to teraz naobiecuje czego to on nie zrobi, a stadion powstanie, za... 10 lat. Lokalizacja też pozostawia wiele do życzenia. Można by znaleźć lepsze miejsce na stadion.

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-05, 09:08   

Dokładnie on teraz naobiecuje na konto nowych władz i jeszcze jedno mam wielkie obawy w kwesti dodatkowych 100 tys jakoś Panu Zembaczyńskiemu nie ufam

bili 

Wysłany: 2013-02-05, 12:43   

A Zembaczyński to czasem nie mówił, że to jego ostatnia kadencja i w następnych wyborach nie będzie kandydował?

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-05, 13:03   

No coś takiego obiło mi się o uszy gdzieś to słyszałem

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-02-05, 14:44   

Miasto już kolejny raz się kompromituje. Który to już raz w ratuszu kogoś "oświeciło", że w stadion przy Wschodniej nie opłaca się inwestować i trzeba zbudować nowy? 5?10? I tak i tak nic nie zbudują. Na Odrze też już dawno miał być elegancki, wyremontowany stadion...Ale do dziś jest tylko jedna strona trybun. Więc co jak co, ale obietnice o nowym stadionie wsadźmy sobie między bajki... Prędzej skończy się to tym, że zamkną stadion na Wschodniej i żużel w naszym mieście umrze śmiercią naturalną. A miasto nadal będzie się chwalić nikomu niepotrzebnym stadionem lekkoatletycznym przy Sosnkowskiego.

r.f 

Wysłany: 2013-02-05, 15:07   

Ten fakt, że lokalizacja stadionu żużlowego przy ul. Wschodniej jest niekorzystna z powodu znajdujących się w pobliżu budynków mieszkalnych, znany jest nie od dzisiaj.
Temat wybudowania nowego stadionu albo modernizacji istniejącego, urzędnicy miasta Opole powinni byli dokładnie rozważyć przed dokonaniem (rozpoczęciem) modernizacji części trybuny a nie w trakcie. W budownictwie obowiązuje podstawowa zasada: najpierw planowanie a dopiero pózniej budowanie. Okazuje się jednak, że tą zasada nie kierują się opolscy urzędnicy.
Taki sposób nieracjonalnego i rozrzutnego postępowania świadczy o niekompetencji i nieudolności albo o ignorancji i nieliczeniu się z pieniędzmi podatników.
Efekt takiego "działania" jest taki, że prace na stadionie przy ul. Wschodniej zostaną wstrzymane na kilka lat a budowa ewentualnego nowego stadionu przesunie się (przesunęła się) także o kilka lat.
W tym czasie zostanie więcej pieniędzy na pensje, trzynastki i nagrody.

gigss 
Speedway Fan!!!

Wysłany: 2013-02-05, 15:14   

Ja w nowy stadion uwierzę jak będzie wybudowany:P Narazie nie chce mi się wierzyć:P I jeszcze jedno nie dawno wybudowali wierzę sędziowską za ok 200 tyś zł, trybunę, rozbudowali park maszyn, wyremontowali schody, wyremontowali budynek na warsztat i toalety a teraz by to mieli zburzyć!

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-05, 16:57   

A kto bogatemu zabroni?

grzesiek1006 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-05, 21:03   

Zembaczyński tylko co jakiś czas coś obiecuje, i poza tym nic nie robi.Chociaż raz by dotrzymał słowa.Ja osobiście w to też nie wierzę.
Jak czytałem ten artykuł to zastanawiałem się czy czasem nie jest dziś 1 kwietnia.
:-D :-D :-D

Jasiek

Wysłany: 2013-02-05, 21:14   

Z tego artykułu konkretny i aktualny jest tylko pierwszy akapit: "W tym roku planowano kolejny etap modernizacji stadionu żużlowego... W budżecie miasta zapisano na ten cel milion złotych. W dalszej przyszłości obiekt miał być powiększony... To już jednak pomysły nieaktualne".
Na tym mogłoby się skończyć. Cała reszta to mrzonki na następną kadencję, ale wtedy będzie inny prezydent (tak wynika z samych wypowiedzi pana Zembaczyńskiego) i tylko kasa na projekty okaże się wyrzucona w błoto.
Ciekawe tylko kto dostanie ten milion z budżetu ? Pływalnia na Politechnice ? No to się chociaż wykąpiemy.
Na marginesie szkoda, że Prezes Kolejarza tak łatwo odpuścił ten milion...

pierwszy_łuk 
ostry_łuk

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-06, 20:01   

Żużel w Opolu TYLKO NA WSCHODNIEJ wbijcie sobie to do głów! chca budować stadion na jakiejś wiosce, smieszne plany. pozatym smieszne tłumaczenia rozbudową drogi i skarzacymi sie mieszkancami, bo jak zrobią droge na wschodniej i tiry po niej beda latac to ilosc Db bedzie wieksza, a co najwazniejsze bedzie odczuwalna dla mieszkanców codziennie, a nie jak to ma miejsce do tej pory, kilka niedziel plus pare treningów w roku. wszystko to jakas jedna wielka bzdura. farmazon ferment zembaczynski !! cooo??? kolejka linowa!!

[ Dodano: 2013-02-06, 20:05 ]
w pile stadion jest w srodku miasta w poblizu blokowiska i nikt nie chce przenoscic stadioniku gdzie indziej!
Ostatnio zmieniony przez pierwszy_łuk 2013-02-06, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-06, 20:26   

I tu się z tobą kolego zgadzam mało powiem więcej to taka Ząbka kaczka żeby naród miał o czym mówić

Odpowiedz do tematu