FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Męska rozmowa, czyli o ostrzeżeniach słów kilka.
Autor Wiadomość
Ajek 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2009-04-25, 19:23   

emvoo za co dostalem oszczezenie??
to ty robisz z siebie idiote a nie ja
Wyrazilem moje zdanie. Gdybys sie nie zachowywal jak dzieciak to nie bylo by tego. Wystarczyla nie pisac wiecej postow pod moim a sprawa by ucichla.
skora ja zasluzylem na ostrzezenie to to co najmniej na zakaz pisania.
Bo ty uwage mozesz mi zwracac a ja tobie nie.
Jezeli ma byc taka selekcja na tym forum przez ciebie to ja dzuekuje, bo zachowujesz sie jak 10 latek.
Wez zmien dilera albo bierz polowe bo cie sie juz na muzg rzuca.
A że ty tlyko potafisz posty usowac a boisz sie meskiej rozmowy to nie wiem kogo wina.
Sam wprowadzasz nerwowe a potem masz zal pretensje i usowasz cudze posty, oraz straszysz ostrzezeniami!!

P.S.
I za to moglem dostac ostrzezenie, ale juz 1 nieslusznie dostalem

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2009-04-25, 23:02   

Ajek napisał/a:
a boisz sie meskiej rozmowy

Nie boje się męskiej rozmowy, ale na wszystko musi być odpowiednie miejsce.

Ajek napisał/a:
emvoo za co dostalem oszczezenie??

Po pierwsze OSTRZEŻENIE. Nie raz mówiłem żebyś zainstalował sobie Firefoxa który poprawia błędy ortograficzne. Jeśli mamy rozmawiać po "męsku" to wyjdźmy z poziomu ortografii piaskownicowej.

Po drugie: Ostrzeżenie jest podpisane. Dostałeś je za nagminny offtopic. Jesteś użytkownikiem, którego postów z powodu offtopicu usunąłem najwięcej. Ja mam co robić i nie potrzebuję dodatkowego zajęcia jakim jest usuwanie twoich postów zupełnie niezwiązanych z tematem.

Cytat:
to ty robisz z siebie idiote a nie ja

Za to powinieneś dostać kolejne ostrzeżenie. Obrażanie któregokolwiek z użytkowników forum, w tym mnie, jest karane "Warnem".

Ajek napisał/a:
Wyrazilem moje zdanie.

Ja także. Niejednokrotnie przypominałem Ci o pisaniu na temat, także poza forum. Skoro nie skutkują prośby, będą ostrzeżenia. (Po to są one, po to są)

Ajek napisał/a:
Bo ty uwage mozesz mi zwracac a ja tobie nie.

Różnica między nami jest dość prosta. Ja odpowiadam na tym forum za porządek. Ty jesteś użytkownikiem. Nie zapominaj, że nie jesteś sam i nie każdy ma ochotę przedzierać się przez tony twoich postów niezwiązanych z tematem dyskusji. Gdyby każdy pisał w ten sposób, moglibyśmy zamknąć to forum bo zamiast dyskutować musielibyśmy się "przekrzykiwać".

Ajek napisał/a:
straszysz ostrzezeniami

Ostrzeżeniami "straszy" regulamin forum. Jeśli jesteś jego użytkownikiem oznacza to, że znasz i stosujesz się do tego regulaminu. Ja natomiast zgodnie z regulaminem "ostrzegam" użytkowników łamiących regulamin.

Mam nadzieję, że drugie ostrzeżenie było ostatnim. Jednak takie posty jak ten powyżej będą karane.

Ajek 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2009-04-26, 08:19   

Emvoo nie chce cie martwic ale tez offtopowales w tamtym temacie i prowadziles nie potrzebna dyskusje. ale jakos ostrzezenia przy twoim profilu nie widze. Wiec jak to jest.
Uważasz sie za jakiegos pana??
W Polsce panuje równouprawnienie i zaslugujesz na ostrzezenie tak jak ja.
Offtop to offtop. No chyba że ciebie łaskawco nie obowiazuja zadne prawa i mozesz sobie robic co chcesz.

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2009-04-26, 08:24   

Ajek napisał/a:
nie chce cie martwic ale tez offtopowales w tamtym temacie

Dowody?

Odpowiedz do tematu