FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gala zuzlowa na lodzie
Autor Wiadomość
borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 15:33   

emvoo nie ma problemu jesteśmy do dyspozycji zawsze mozesz pokazać jak się jezdzi z gazem kiedy chcesz podstawimy ci motor tylko nie zapomnij o pampersie. Brunette tobie tez odpowiem choć nie wiem czy zrozumiesz piszesz ze nie ma zawodników z opola Czechowicz odmówił bo sprzedał motory pojechał siopek to sobie odpowiedz byli nie byli piszesz ze gala schodzi na psy a są pełne trybuny no to nie wiem o co ci chodzi. I tak na koniec w tej imprezie nie chodzi o sport w takim czy innym wydaniu tu wazny jest tylko cel dla którego spotykają się kibice i nie jest to tylko impreza dla kibiców zuzla ale dla wszystkich którzy chcą poprzez swoje uczestnictwo pomóc innym

Alwaro87 
Alwaro87

Wysłany: 2012-01-10, 16:40   

borys, mozna odnieść wrażenie że jesteś blisko z organizatorami. Warto by wspomnieć że na gali w Opolu, powinien jechać więcej niż jeden zawodnik związany z miejscową drużyną. Ciężko mi uwierzyć, że Mitko, Fleger, czy bracia Remaplowie jak jeden mąż nie mogli jechać. Warto też darować sobie takie ilości towarzystwa wzajemnej adoracji, ile można się razem fotografować, wręczać sobie nagrody i po raz enty zapraszać na lód oficjeli. I pod tym względem tak, ta gala schodzi na psy.

mati1399 

Wysłany: 2012-01-10, 17:00   

O jakiego ci chodzi Flegera? Bo Rafał ma zawody w Argentynie.

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2012-01-10, 17:46   

borys napisał/a:
emvoo nie ma problemu jesteśmy do dyspozycji zawsze mozesz pokazać jak się jezdzi z gazem

O to błysnąłeś. Z tego co wiem na waszą Galę płaci się za bilet by OGLĄDAĆ widowisko. Jak będę miał ochotę pojeździć, to pojeżdżę bez twojej pomocy. I nie wątpię, że dla twoich kolegów jeżdżących w gali jest to świetna zabawa, dla mnie oglądanie ich już niekoniecznie i takie moje prawo.

Alwaro87 
Alwaro87

Wysłany: 2012-01-10, 17:49   

mati1399.... w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 17:55   

Za widowisko płaci się w teatrze na gali płaci się by wspomóc potrzebujących i taka jest idea tej imprezy a jak to komuś nie odpowiada to nie musi przychodzić :mrgreen:

Marcinek20 

Wysłany: 2012-01-10, 19:06   

borys nie przesadzaj byłem na gali już 6 razy cel jest bardzo dobry pomaga chorym dziecią
ale gala robi się strasznie nudna najlepsze są Quady i żużel ty się pewnie będziesz spinał ale Crossy są nudne i przed mówcy mają racje jak Falubaz przyjechał w 2009 roku to nie było za dobrze pomyślane czemu jechali przeciwko reszta Polski a nie przeciwko Kolejarzowi Opole gala powinna wyglądać np. Kolejarz Opole Falubaz zawsze dużo ludzi przyjedzie z zielonej gala zaczyna się jak normalny żużel 15 biegów i koniec i wtedy można zrobić pokaz aut lub quadów i koniec a nie 3 godziny meczenia jak w tym roku ;-)

[ Dodano: 2012-01-10, 19:10 ]
Np prezentacja drużyn jedziemy 4 biegi pokaz aut jedziemy 5-8 pokaz quadów 9-13 np inny pokaz biegi finałowe 14-15 my z Opola możemy pokibicować kolejarzowi około 90 min i koniec gali i było by zajebiście

DaP 

Wysłany: 2012-01-10, 19:13   

borys napisał/a:
I tak na koniec w tej imprezie nie chodzi o sport w takim czy innym wydaniu tu wazny jest tylko cel dla którego spotykają się kibice i nie jest to tylko impreza dla kibiców zuzla ale dla wszystkich którzy chcą poprzez swoje uczestnictwo pomóc innym

Oczywiście, ale jak będą nudy dla kibiców żużla - gdyż mimo wszystko to żużlowcy są magnesem dla przeważającej większości widzów gali - to na następny rok kilkadziesiąt osób się zastanowi czy przyjść ponownie bądź od razu machnie ręką i powiedzą sobie: "a, dam 30 zł więcej na WOŚP" (kolizja terminów to też ciekawy wątek do dyskusji).

borys napisał/a:
a jak to komuś nie odpowiada to nie musi przychodzić

Zaje.. promocja imprezy.. :roll:

Marcinek20 

Wysłany: 2012-01-10, 19:18   

Tak prawda ze żadni zawodnicy na crossach quadach nie przyciągają widzów tylko żużlowcy

mati1399 

Wysłany: 2012-01-10, 19:27   

Marcinek zdziwiłbyś się.

borys

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 19:29   

Fajnie się gada po fakcie dlaczego nikt przed imprezą nie wspomniał ze ma taki ataki pomysł na tą chwilę jest po herbacie, co do kolejarza to nie bardzo chce mi się pisać ale odpowiem wiele razy zapraszaliśmy zarząd do prezentacji zespołu podczas gali myślę ze byłaby to gratka dla kibiców ale zarząd nie był zainteresowany nawet chcieli zabronić czesiowi startu w gali.

lops 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 22:38   

Weźcie przestańcie już się kłócić . Za niedługo może dojść do tego że taka gala nie będzie organizowana ,tylko w tedy kibice obudzą się z przysłowiową ręką w nocniku . Najlepiej krytykować a samemu siedzieć na dupie i nic nie robić .

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2012-01-10, 22:54   

lops napisał/a:
Najlepiej krytykować a samemu siedzieć na dupie i nic nie robić

Rozumiem, że Ty tak robisz?

Na miejscu organizatorów byłbym wdzięczny za opinie kibiców, więc chyba nie można tu mówić o kłótni.

Cinek 

Wysłany: 2012-01-11, 09:57   

Organizatorzy mogliby np. rozbić to jakoś i co roku coś innego np. raz quady, raz crossy, raz coś tam jeszcze albo coś nowego oprócz samych zmagań żużlowców ;)

EDIT: Odnośnie Gal Lodowych w Opolu :) Potrzebuje podium i rok rozgrywania wszystkich edycji tych zawodów w waszym mieście ;) Zna ktoś albo wie gdzie mogę sobie takie coś sprawdzić?

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-01-11, 17:56   

Proszę Ciebie bardzo Cinek:)

2005:
1.Sławomir Drabik 2.Tomasz Jędrzejak 3.Mirosław Kowalik
2006:
1.Sebastian Ułamek 2.Sławomir Drabik 3.Piotr Świderski
2007:
1.Sławomir Drabik 2.Sebastian Ułamek 3.Tomasz Schmidt
2008:
1.Adrian Miedziński 2.Adam Skórnicki 3.Mirosław Kowalik
2009:
1.Mateusz Kowalczyk 2.Piotr Świderski 3.Mirosław Kowalik
2010:
był to mecz Lodowy Team Polska vs. Falubaz ZG.Po jego rozegraniu po dwóch najlepszych zawodników jednej i drugiej drużyny pojechało w biegu o Puchar prezydenta czy coś takiego.
1.Piotr Świderski 2.Rafał Dobrucki 3.Mateusz Kowalczyk 4.Adrian Miedziński
2011:
Trójmecz- Hawi Racing Team vs. Apator(niech tam wam będzie Unibax...) vs. Falubaz.Następnie turniej indywidualny(dwa biegi półfinałowe i finał)
1.Sławomir Drabik 2.Mateusz Kowalczyk 3.Artur Czaja
2012:
1.Sławomir Drabik 2.Artur Czaja 3.Szymon Kiełbasa

Odpowiedz do tematu