FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club '04
Autor Wiadomość
Stysiok 

Wysłany: 2008-05-12, 17:54   Fan Club '04

Takie pytanie ...
czy sa jakies piosenki fan clubowe ??
lub cos w tym rodzaju okrzyki itd ... ??
Ostatnio zmieniony przez emvoo 2013-04-28, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  

Ajek 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-12-05, 14:51   

http://pl.youtube.com/watch?v=gVK05y5v2bs
panowie co powiecie na cos takiego?? :D

rita1988 
:P

Wysłany: 2008-12-06, 23:35   

Fajnie to wyglada ale sądzisz ze u nas by cos takiego wyszło??

Miała byc poprawa ale cos jej nie widze...

Ajek 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-12-06, 23:37   

ciezko sie przyzwyczajic :D
i sadze ze fala mogla by wyjsc :P

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-11, 12:12   

Ajek.Wśród drętwej,opolskiej publiczności?Przecież dla 3/4 to najlepiej,gdybyś w ogóle nie wstawał z miejsca,jeśli siedzisz przed nim,a wstań mu jeszcze w trakcie biegu,to z lachą Cię pogoni;P

KamoKK 

Wysłany: 2009-04-24, 22:48   

a więc od Tego sezonu chodze na Kolejarza ale moge stwierdzic ze nie prezentujcie sie najlepiej. Przykro mi to mówic ale np: Stroboskopy wyglądaly ladnie ale co dalej? Trzeba fanatycznego młyna. ze 30 które by spiewaly. Ja osobiscie chodze na mecze ZAKSY (Mostostal) od 4 sezonów ale tam mlyn do 200 osób nawet na wyjazdach. Chodze także na Górnik ale to juz inna bajka. 3 razy zostalo zaspiewane "Kolejarz Opole ******" Ja moge wymslic pare piosenek. a Poderwac publicznosc do klaskania to za pomoaca Spikera który powie : "zaczynamy fale od FanClubu" pozniej leca sektory. a musi byc fajna nuta do klaskania zeby klaskac. Weźcie te slowa na poważnie

Ajek 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2009-04-24, 23:36   

KamoKK mozemy spiewac tylko potrzeba nam kogos odwarznego kto ladnie bedzie zaczynal i nas rozprowadzal. Zapraszam na miejsce FC i do zabawy.
zreszta ja bym mogl ciagnac FC, ale glupi by wygladalo gdybym wypalil " Trójkolorowi, bialo niebiesko bordowi!!!" Nie pociagajac za soba reszty. Jaks glupio wyobrazam sobie zebym mial sam stac i drzec sie. :D
Przeciez ludzie odrazu pomysla "idiota", sam stoi i drze sie :D

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2009-04-24, 23:52   

KamoKK napisał/a:
Trzeba fanatycznego młyna

Tak jak mówisz, niestety u nas ciągle brak chętnych...

Ajek napisał/a:
Trójkolorowi, bialo niebiesko bordowi

Toś błysnął chłopie... barwy naszego klubu: Biel, Bordo, Granat

Ajek 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2009-04-25, 08:15   

nie ja wymyslilem
"trojkolorowi bialo niebiesko bordowi"
jezeli juz chcesz kogos obrazic to rade tworce.
napisz na PW do Filipa. A nie rob z siebie niewadomo kogo.

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2009-04-25, 10:47   

Cytat:
jezeli juz chcesz kogos obrazic to rade tworce.

Nikogo nie obrażam, wytykam Ci błąd.

filip 
FC & strona

Wysłany: 2009-04-25, 12:56   

Wszystko sie zgadza, granatowy to odcien niebieskiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Barwa_granatowa

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2009-04-25, 20:14   

czy nie lepiej było by biało-bordo-granatowi ? ;>

Sancho 
Człowiek...

Wysłany: 2009-04-25, 20:54   

Emvoo jakbyś każdemu dawał ostrzeżenie za offa to większość użytkowników tego forum nie mogłaby na nie wchodzić, bo mieli by zablokowaną możliwość wejścia na forum. Nie wiem, o co ta afera. O to, że Ajek napisał przyśpiewkę, którą wymyślił Filip?? Ajek odpuść, bo jak się na ciebie mod uweźmie to nie dasz rady. Myśli, że jak jest moderatorem to może wszystko. No i niech myśli tak dalej, a ty go olej ciepłym moczem.

Żeby nie było offa to napisze tak:
Nie ma za wiele osób w naszym FC, ale jednak kilka jest. Proponuje przed kolejnym meczem ligowym w Opolu zrobić zbiórkę 30 min. przed rozpoczęciem spotkania tych, którzy będą śpiewać razem z nami i ustalić, co śpiewamy podczas meczu. Myślę, że powinniśmy też siedzieć razem a nie, że jest takie coś, że śpiewający mieszają się ze zwykłymi kibicami. Myślę, że powinniśmy mieć zarezerwowaną określoną liczbę ławek, na których siedzą tylko osoby z FC, żeby nie było tak jak na meczu z Piłą, że tu krzyczą 3 osoby, za chwile w innym miejscu 2. Tylko jak będziemy razem śpiewać to będzie efekt.

KamoKK 

Wysłany: 2009-04-25, 22:14   

więc tak: 1.Doping prowadzić moze obojetnie kto.
2. Ale i 30 osób by krzyknelo: "Kulturalni kibice Kulturalni kibice Kulturalni kibice sędzia chuj sedzia chuj" to byl przyklad. to sedzia by nie uslyszal gdyby nie jechali?
3.Zacznijmy se ukldac piosenki a nie przy kazdej jednej sie kłocic. np: Trójkolorowe to barwy nie zwyciezone. i co to takie trudne? albo http://www.youtube.com/watch?v=FopN6WuOA4s
Dziś wygramy mecz
Wielki Kolejorz na KŻ

http://www.youtube.com/wa...feature=related
Zobaczcie tutaj.

A na wyjazdach cos spiewacie np:
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Kolejarz gra aleoo aleooooooooo
Czy to jest Krosno czy śląsk kibiców slychac głos
Trojkolorowy szal kazdy te barwy zna.

Cytat:
Nie ma za wiele osób w naszym FC, ale jednak kilka jest. Proponuje przed kolejnym meczem ligowym w Opolu zrobić zbiórkę 30 min. przed rozpoczęciem spotkania tych, którzy będą śpiewać razem z nami i ustalić, co śpiewamy podczas meczu. Myślę, że powinniśmy też siedzieć razem a nie, że jest takie coś, że śpiewający mieszają się ze zwykłymi kibicami. Myślę, że powinniśmy mieć zarezerwowaną określoną liczbę ławek, na których siedzą tylko osoby z FC, żeby nie było tak jak na meczu z Piłą, że tu krzyczą 3 osoby, za chwile w innym miejscu 2. Tylko jak będziemy razem śpiewać to będzie efekt.
1.Nie mozna okreslac co sie bedzie spiewac ponieważ to zaralezy jak jeżdza, spiewa sie co innego jak sie wygrywa a jka sie przegrywa co innego.
2.To tylko poprosic zarzad ze chcecie miec sektor na 50 osób i zeby dali taseme zeby nikt tam nie wchodzil

mati1399 

Wysłany: 2009-04-25, 23:00   

Cytat:
1.Nie mozna okreslac co sie bedzie spiewac ponieważ to zaralezy jak jeżdza, spiewa sie co innego jak sie wygrywa a jka sie przegrywa co innego.
2.To tylko poprosic zarzad ze chcecie miec sektor na 50 osób i zeby dali taseme zeby nikt tam nie wchodzil[/quote]

Powinismy tak zrobic i zawsze by sie znalazlo 50 osob :-D

Odpowiedz do tematu