FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club '04
Autor Wiadomość
Alwaro87 
Alwaro87

Wysłany: 2012-07-31, 16:37   

Czy to się komuś podoba czy nie wyznacznikiem popularności drużyny/dyscypliny w danym mieście jest ilość kibiców na meczach. Nie ważne czy dopingują czy nie, grunt że interesuje ich to na tyle żeby wyłożyć kasę na bilety. Pod tym względem Kolejarz bije Odrę na głowę. Mam więc nadzieje, że prezydent dotrzyma słowa, sam porównywał frekwencje na meczach tych drużyn, i miasto zacznie traktować żużel jako priorytetową dyscyplinę sportu zawodowego w Opolu :)

666kolejarz 
tylko jeden .

Wysłany: 2012-08-03, 22:43   

Chciałabym jedynie napisać, że bardzo nie podoba mi się zachowanie funclubu na meczach . Co to za wybieranie w ogóle, kto może siedzieć w funclubie a kto nie ? Zachowanie na poziomie przedszkola . Ludzie, którzy są przy fladze sektorowej na wyjściu z drugiego łuku, dopingują lepiej niż pseudo funclub . Dla mnie osobiście, jest to nie do pomyślenia ! Proszę prowadzących o przemyślenie mojego postu, może do czegoś dojdą i będzie spokojnie .

Karolcia 
Karolcia

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-08-03, 23:02   

Nie chodzi o to. Po prostu zależy nam na tym, ze jak ktoś juz siada na Fan Clubie to niech kibicuje razem z Nami.! Znalazło się parę osób, które na każdym meczu chcą dopingować swojej druzynie. Przenieśliśmy Fan Club na wejście w 1 łuk, bo wydaje Nam sie, ze to lepsze miejsce. A skoro Pan/Pani sadzi, że ludzie przy fladze sektorowej kibicują lepiej to prosze usiaśc z Nimi.

666kolejarz 
tylko jeden .

Wysłany: 2012-08-04, 00:33   

I chyba na prawdę tak zrobię bo nie było ani słowa o przeniesieniu funclubu i to jest dla mnie chore. Walki envoo i reszty kibiców z poza klubu kibica są dla mnie chore i niepotrzebne. Envoo sobie wybiera kto może przyjść a kto nie, bo uważa się za kogo ? Każdy podobno może tam przyjść i kibicować, aczkolwiek jego zachowanie pokazuje coś zupełnie innego. Siedziałam razem z klubem w "dawnym" miejscu, ponieważ uważałam (i nadal tak sądzę), że tam jest o wiele lepiej, a nie było ANI SŁOWA (!) o przeniesieniu. Takie kibicowanie, że bęben jest, a zamiast go używać, to wszyscy siedzą i się na niego patrzą a przecież to bez sensu. Nawet jeśli akurat przegrywamy mecz, to doping powinien być do samego końca. A po przegranej krzyczenie "całe życie w drugiej lidze" jest co najmniej żałosne. :)

Karolcia 
Karolcia

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-08-04, 00:58   

wiem, że jest to załosne. Dlatego pragnę zauwazyć, że w skład nowego Fan Clubu nie wchodzi "emvo". Dużo ludzi przychodziło na starą miejscówe koło parkingu.. Były bębny, flagi, a ile osób kibicowało? moze z 6 ;] dlatego to się wszystko rozpadło..! ale pare osób się zmobilizowało i przenieśliśmy to wszystko na 1 łuk..tyle ze teraz nie mamy nic.. ani flagi, ai bębna nic ;] musimy wszytsko od nowa załatwiać. Flaga już jest zamówiona, jest szyta.. mam nadzieje, ze powoli do przodu będzie nas więcej.

[ Dodano: 2012-08-04, 00:59 ]
po prostu pare osób się skłóciło ze sobą i wyszło tak jak wyszło.

666kolejarz 
tylko jeden .

Wysłany: 2012-08-04, 01:20   

Bardzo się cieszę, że envoo nie wchodzi już w skład funclubu. Były bębny, flagi i może jestem ślepa, ale według mnie kibicowali wszyscy którzy siedzieli na młynie. :) Uważam jednak, że na starym miejscu było lepiej, bo popatrz jaki duży jest młyn a ile jest miejsca na pierwszym łuku :(

Marcinek20 

Wysłany: 2012-08-04, 07:02   

Nie ma problemu na nowym miejscu rozkręcimy doping a flagi i transparenty już bedziemy mieć w Krakowie bęben za pare tygodni już powinien być razem z megafonem tylko zapraszamy DO DOPINGU MOŻE PRZYJŚĆ ZAWSZE I POMÓC :-)

Stysiok 

Wysłany: 2012-08-04, 09:04   

Chciałbym zauważyć parę istotnych faktów, które zostało pominiętych. Nigdy na FC nie było osób o pseudonimach Emvo, Envoo, Envo itd. był tylko jeden Emvoo. Cała historia związana z rozpadem FC jest długa i wielo wątkowa. Składa się to na to, że na sektorze pojawił się człowiek, który był pijany i burzył się do każdego zawodnika, jak coś nie poszło wyzywając go słowami, których nie będę tu przytaczał. Na grzeczne prośby o opuszczenie FC Pan nie reagował, więc zabrała go ochrona. Stąd wniosek, że niby ktoś decyduje kto, gdzie ma siedzieć? Dziwne, bo mi się wydaje, że sektor kibiców jest po to by kibicować, a nie po to, by spić się jak świnia i wyzywać wszystko i wszystkich. Wpływ na to co się teraz dzieje mają także 2 czynniki, które się łączą. Na meczu z Kolejarzem Rawicz większość FC poszła sobie do "kolegów" z Rawicza. Na sektorze byli tylko Emvoo, Karolcia, Ja i Szczota. W 4 osoby prowadziliśmy doping, ale takie coś nie ma sensu. Jeżeli ktoś woli iść do "przyjaciół" z Rawicza, zamiast kibicować to ja nie mam więcej pytań. Jeżeli chodzi o Emvoo, do którego tak się wszyscy przyczepili sam nie wiem o co, to chciałbym Wam powiedzieć, że zrobił On więcej dla Klubu, my tu wszyscy razem wzięci. Dzięki Niemu możecie teraz go krytykować na tym forum. Proszę o chwilę przemyśleń zanim coś się napisze.

sialabum 

Wysłany: 2012-08-04, 14:21   

popieram Stysioka. Z Rawiczem to fajnie sie stalo i gadalo cały mecz nie?
Może jakas nowa zgoda powstała coo?

lops 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-08-04, 14:45   

A gdzie był Emvoo w Rybniku jak kibice kibicowali cały mecz ??

Siedział na tyłku wśród Rybniczan .

Stysiok 

Wysłany: 2012-08-04, 15:05   

Lops, a może był ku temu jakiś powód, hę?
Nie jestem Emvoo i nie mam zamiaru go bronić, ale omawianie co wyjazd tej samej gadki jest żenujące, nieprawdaż? Emvoo był młynowym, a potem tą rolę oddał Szczocie. Jak wpadają ludzie, których od początku prosi się " Cieszymy się, że kibicujecie, ale słuchajcie Szczoty, on nakręca doping " odpowiedź ' no, spoko, spoko ", ale i tak jest jak zawsze czyli piosenki nie z tej ziemii w stylu " Kto najlepszym w Polsce Kolejarzem jest? Kolejarz! ". Ja wcale się mu nie dziwię, bo po raz kolejny też nie chciałby mi się użerać z takimi ludźmi.

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2012-08-04, 15:13   

lops nic ci do tego z kim i gdzie siedze na meczach. Od 8 lat zaliczyłem niemal wszystkie wyjazdy i zawsze było czadowo. W tym roku z racji duzego nagromadzenia bliskich wyjazdow nagle zaczeli się na nie wybierac inni ludzie i w zwiazku z tym mam ganiac za nimi? Moze jeszcze jeden z drugim zacznie robic burdel jak w krakowie, czy jak ostatnio na meczu w Opolu i będę się musiał wstydzić przed znajomymi i rodziną? Nie, dziękuje. Na wyjazdy mam sprawdzoną od lat ekipe i miejscówki. Życze ci tego samego.

Co do Opola - szefem FC od lutego nie jestem ja, tylko Szczota. Chłopak został zostawiony samemu sobie przez tych, którzy teraz "prowadzą doping". Niestety wiekszości z dzisiejszych "wiernych" kibiców nie chciało się ruszyć dupy na spotkanie FC by pogadać o jego rozwoju i dalszej działalności (byłem Ja, Filip, Szczota i Bili czyli z grubsza ci co zawsze...). Do tego ta cała akcja z Rawiczem, która mi osobiście zwisa, ale nie dziwie się, że ta ekipa, która próbowała coś zdziałać dla dalszej działalności FC sie wpieniła. Potem nagle się ekipa siedząca na dupie na sektorze przy parku maszyn przenosi na łuk i odzyskuje chęć do działania. Dla mnie fajnie i powodzenia. Przestańcie tylko z tym kompleksem "Envo" bo troche to śmieszne, jeśli tak tęsknicie dam wam fotke z autografem :)

KibicKRK 

Wysłany: 2012-08-04, 15:33   

kłócicie się jak dzieci w piaskownicy. Z takich podziałów nic dobrego nie wyniknie. Było już to przerabiane w krakowie z tamtejszym fc. Jeśli nie dogadacie sie miedzy sobą prywatnie, to na pewno nie zrobicie tego na forum. Publiczna wylewka żali tylko pogorszy ten cały syf. Z taką grupą kibicowską jaką macie teraz (fakt po meczu z wandą) - czyt. żadną nawet nie bierzcie się za bębny i megafony. Megafon jest zbędny na tak mało liczną "grupę", a bęben Was kompletnie zagłuszy. No chyba, że o to chodzi? Chyba chodzi wam o fanatyczny doping a nie o orkiestrę na sektorze? Wszystko trzeba budować pomału i sukcesywnie, a nie na hura. Idąc tokiem rozumowania co poniektórych z Waszego forum nie zdziwiłbym się jakbyście w przyszłym tygodniu zaczęli budowe gniazda dla tego pijanego wodzireja (mecz z wanda). Nie zapomnijcie tylko, ze ekipe ocenia sie takze po wyjazdach i tym jak sie na nich prezentuja. W krakowie chyba nie zablysniecie. Na pewno nie w kibicowskim aspekcie. Wandziarze sie ostro szykuja na ten mecz. http://kibicewandy.ehost.pl/wordpress/?p=2534

[ Dodano: 2012-08-04, 15:42 ]
a jeszcze jedno. pijany prowadzacy doping nie najlepiej swiadczy o fc. Ja rozumiem, że alkohol jest dla ludzi, i ze sprzedają go na waszym stadionie ale prowadzacy doping powinien sobie odpuscic takie rozrywki. mecz ukochanej druzyny to chyba nie okazja do popijawy? do krakowa tez wpadacie na bani?

lisu

Wysłany: 2012-08-04, 16:29   

strzelam, że chodzi o Bufeta. On tak zawsze.
A co do FC to już od jakiegoś czasu były zgrzyty w FC między ludźmi i nie ma co się dziwić, że tamten klub kibica upadł. Wiele mówiło się w grupie o konfliktach. Głównie chodziło pierwotnie o emvoo, który oddał potem stery. Następnie grupa nie mogła dojść do ładu ze Szczotą i Stysiokiem, więc rozpaść to się i tak musiało. Jedni poszli na prawo reszta na lewo i grypy nie ma. Ci którzy się dogadać nie umieli przenieśli się i próbują zrobić coś na własną rękę, zobaczymy co z tego wyjdzie i jak to dalej będzie funkcjonować. Nie ma co dyskutować teraz o tym i obarczać się na wzajem odpowiedzialnością, bo chyba nie o to chodzi? Można sobie coś wyjaśnić, czasami mogą kogoś ponieść emocje, ale to trwa już za długo. Nie uważacie? Jesteście dorosłymi ludźmi, a tak jak zauważył kolega z Krakowa zachowujecie się jak dzieci.

brunette 

Wysłany: 2012-08-04, 17:40   

Ja myślę, że powinniście się wszyscy uciszyć i dać szanse tym, którzy próbują (nie ważne jak)
Odzywanie się i krytykowanie innych jak samemu się nic nie robi jest bez sensu.
"bo wszyscy sie kłócili, i emvoo i bla bla bla bla bla" Nie podoba się?zrób lepiej:)

Odpowiedz do tematu