FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Club '04
Autor Wiadomość
emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2010-01-17, 20:32   

kluskiev napisał/a:
bęben trza było wziąść...

Bęben kupiony w piątek raczej pocztą na sobote nie dotrze, poza tym jak słusznie zauważasz to gala nie mecz, więc kibicowaliśmy okazjonalnie "naszemu" Czesiowi + raz Kolejarz Opole właśnie dedykowane tym którzy lecieli "jedyna miłość" dla Falubazu.

kluskiev napisał/a:
Falubazowi już od kilku lat kibicowałem

Pełne prawo masz do tego, ale jeszcze raz pytam, gdzie byliście kiedy my lecieliśmy "Kolejarz Opole"? Czasem nie schowani za szalami Falubazu? Bo chyba nie dołączyliście sie do skandowania nazwy "swojego" klubu? Wstydziliście sie przed nowymi kolegami?

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-17, 22:40   

Kupcie karnety na Falubaz.Nowi koledzy was tam na pewno dobrze przyjmą.Inna sprawa-rozumiem,że ktoś chciał się wymienić szalem,bo nie w tym tkwi problem.Jak się wymieniłeś mogłeś przyjść wśród swoich i kibicować,a nie siedzieć cicho,gdy my darliśmy japy i śmiać się,a przy Falubazie jakoś od razu ponownie "nauczyliście" się śpiewać.To jest żałosne,a nie to,że ktoś się wymienia szalikiem.Prywatnie również jestem za Falubazem,ale nie ma opcji,by inny klub był bliższy memu sercu niż Kolejarz.Jak do Opola przyjedzie np. Łódź to też pójdziecie do nich,wymienicie się szalikami i pośpiewacie,a na nas wypniecie dupę?Co jak co,ale nie trawię "wazeliniarzy".

bili 

Wysłany: 2010-01-17, 22:57   

Dokładnie Kowal.

Z Falubazem śpiewać potrafili, z Kolejarzem już nie. I to właśnie jest w tym wszystkim żenujące. No, ale lepiej polansować się w ekipie 200 Falubazów, niż 10 Kolejarzy.

Ajek 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-01-17, 22:57   

Łódź?
hmm
Ciężka decyzja.
Tam skrzydło daje na oprawy.
A tak na prawde zachowujecie sie jak stare małżeństwo przed rozwodem :D
Strzelcie sobie 50 i lulu bo czytac tego nie moge.

A co do kibicowania to za co dziekujesz?
Ja dalej jestem kibicem =K= według samego siebie.
Są osoby ktore mówia "To on!! Ajek!! Wróg kibiców zarządu i zawodników Kolejarza Opole"
Ciekawe dla czego i kto mógł puścić taką fame
Zapomnialem ja dziele kibiców na dobrych i złych
Werbuje ich na co nie ma rzetelnego dowodu, że ja to robie.

To że nie lubie ciebie nie oznacza że nie kibicuje Kolejarzowi, a różnimy sie tym że ja rozumiem takich chlopaków jak PaCo i Kluskiev ktorzy chcieli sie pobawic w swietnej atmosferze i nie krzyczec tylko i wyłącznie "Kolejarz Opole"

Powiedzialem kowalowi zeby wam przekazal po 12 biegu co spiewamy to ponoc mieliscie to w dupie:D
Miedziak Sccentrum Macius i jego koleżanka byli gotowi, a potem ktos przychodzi z was i ma pretensje ze nikt nie "kibicuje"

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-17, 23:00   

Aaaa,czyli rozumiem,że jak przyjedzie Łódź i będzie miała dobry doping to też tam polecicie i będzie "Orzeł Łódź!!!"??Już nie będzie 100% Falubaz,tylko 100% Orzeł?
Ajek.A czy ktoś ma coś do Ciebie??Ty się nie sprzedałeś i śpiewałeś z nami.
Ostatnio zmieniony przez Kowal 2010-01-17, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2010-01-17, 23:02   

Ajek napisał/a:
Powiedzialem kowalowi zeby wam przekazal po 12 biegu co spiewamy to ponoc mieliscie to w dupie:D

Nic nie dotarlo do nas wiec nic nie poradze.

Ajek napisał/a:
A co do kibicowania to za co dziekujesz?

Nie dziekuje, tylko stwierdzam ze w przeciwienstwie do niektorych nie wstydziles sie krzyczeć Kolejarz Opole. Oni woleli udawać że są z Zielonej.

Kowal napisał/a:
przyjedzie Łódź i będzie miała dobry doping to też tam polecicie i będzie "Orzeł Łódź!

Pobawią się w dobrej atmosferze i powieksza kolekcje...

filip 
FC & strona

Wysłany: 2010-01-17, 23:06   

Na gali nie bylem wiec calej sprawy nie znam ale napisze tylko tyle że do tej pory znalem paru kibicow ktorzy na wyjezdzie woleli "udawac" ze kibicuja gospodarzom, ale żeby ktos bedac u siebie udawal ze kibicuje gosciom to dla mnie nowosc :)

bili 

Wysłany: 2010-01-17, 23:09   

Kowal napisał/a:
Aaaa,czyli rozumiem,że jak przyjedzie Łódź i będzie miała dobry doping to też tam polecicie i będzie "Orzeł Łódź!!!"??

Wiadomo, przecież dopingować własny zespół w 10 osób to wstyd.

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2010-01-17, 23:13   

filip napisał/a:
calej sprawy nie znam

Zobrazuje Ci krótkim tekstem.

W 10 osób krzyczymy "Kolejarz Opole", Falubaz patrzy, a kilku dobrze znanych z tego sezonu "fanklubowiczow" owinietych szalikami Falubazu udaje że widzą nas po raz pierwszy. Co ciekawe, gdy Zielona śpiewała byli pierwsi do zdzierania gardeł.

bili napisał/a:
Wiadomo, przecież dopingować własny zespół w 10 osób to wstyd.

Znam takich, którzy kiedyś w Lublinie na wyjeździe we 2 (słownie DWÓCH) dopingowali swój zespół, mimo huraganu który przechodził nad stadionem. Ale są kibice i "kibice".

filip 
FC & strona

Wysłany: 2010-01-17, 23:15   

no to pozostaje tylko pogratulować Falubazom nowych kibiców :)

jak widać Falubaz to jednak magia :lol:

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-17, 23:18   

W sumie,gdy tworzył się fan club darliśmy japy w 4-5 osób.I nikt nigdy nie był 100% kibicem przyjezdnych,których do dopingu było przynajmniej z 8 razy więcej.

szmajchel 
szmajchel

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-01-18, 03:53   

dla mnie emvoo,zawsze będzie żałosny,przez takich ludzi dlatego nie chodzę na "twój" sektor "pokibicować'' :mrgreen: .a kto wogóle wpadł na pomysł na kibicowanie =k= na tak szczytnej imprezie(czy to do k.... jest mecz ligowy?)????żenada!pokazac się przy zielono-górzaninach???? ktos tu ma chyba jakiś kompleks(nie mogę już czytać gdzie ty nie byłeś w polsce sam opuszczony,maksymalnie z jednym kompanem,po co te durne twoje zwierzenia?) przed mistrzami?,najprawdopodobniej tak.zielonka nie potrzebuje "nowych" kibiców oni sami dają rade,na pewno nie patrzą na opole,że ktoś śpiewa piosenki nasze czy myszki,dosłownie maja to w dupie.jeżeli jesteś taki kozak kibicowski,to spróbuj choc w jakimś procencie postepować jak oni,ale ty jesteś góry,chmury,guru...albo co najmniej turbo dymo man i nie można tobie nic powiedzieć,bo zaraz albo usuniesz post,albo skopiujesz czyjes cytaty i zaczniesz je żałosnie komentować,nie mogę naprawdę.zreszta twój kompan kowal jest ciebie wart,przy tak daremnych wypowiedziach.pro po łodzi,jak dla mnie to dupa a nie przyjaciele,i wcale ich nie uwazam za jakiś wunder team w 2 lidze i dlaczego ktoś ma im pucować?(daremne macie przykłady),pytam sie ciebie ja.błagam cie nie usuwaj posta,jak to lubisz robić,sugerując,ze to jest nie na temat(bo tak jest wygodnie),bo ktoś w końcu na ciebie musi wylać kubeł zimnej wody,żebyś się za bardzo nie zachłysnął władzą...bogu :lol: . kto jak chce tak kibicuje "naszym" kolejarzom!!!!!

Andzik 

Wysłany: 2010-01-18, 07:56   

szmajchel napisał/a:
dla mnie emvoo,zawsze będzie żałosny,przez takich ludzi dlatego nie chodzę na "twój" sektor "pokibicować'' :mrgreen: .a kto wogóle wpadł na pomysł na kibicowanie =k= na tak szczytnej imprezie(czy to do k.... jest mecz ligowy?)????żenada!

Żałosny Emvoo, ale to dzięki niemu i paru jeszcze osobom ten cały Fan Club się ciągnie. Bo gdyby właśnie nie Oni, to siedziałbyś dalej i wpierdzielał ten słonecznik na trawce. Jeśli poprzez jedną osobę, nie przychodzisz na sektor kibicować (bo oni właśnie to tam robią) - to Twoja sprawa. Nie chcesz - nie musisz. Czepiasz się kibicowania =k=, ale to, że kibice Falubazu darli się niemiłosiernie dopingując swoich, to już Ci nie przeszkadza? Jeśli tak, to zmień barwy :)

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2010-01-18, 11:25   

szmajchel, raz już zabłysnąłeś robieniem dyskusji na temat wyjazdu na który sie nie zapisałeś więc sorry ale zlewamy na ciebie i twoje posty.

szmajchel napisał/a:
błagam cie nie usuwaj posta

Zostawie ci go żebyś za pare lat jak skończysz podstawówke mógł sie go wstydzić. bez odbioru.

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-18, 18:23   

Szmajchel.Nieźle daremny jesteś...Może najpierw przeczytaj posty ze zrozumieniem,a potem wylewaj swoje gorzkie żale...Ktoś,kto kibicuje Kolejarzowi jest zły,ale już ktoś z Opola,kto udaje,że nie zna swoich i kibicuje Falubazowi-dobrze...No gratuluję rozumowania.Już niedługo zacznie się sezon,więc na meczu(o ile przyjedziesz) będziesz mógł usiąść sobie na trawce i dłubać słonecznik,wśród ukochanych pikników i krzyczeć"Ej ty.Siodej,bo ja tu mecz przyszedłem oglądać",gdy jakiś nikczemny kibic będzie chciał pokibicować. A gdzie byłeś,kiedy jechaliśmy na mecz do Łodzi wielki kibicu??Najpierw obrażałeś wszystkich,jacy to nie źli,bo nie ma wyjazdu.Taki napalony byłeś,że jedziesz.Gdy przyszło co do czego i prowadzone były zapisy to gdzie byłeś jeszcze raz pytam?!Nawet się nie zapisałeś.Może mama Ci nie pozwoliła,albo nie zdążyłbyś na dobranockę?Do krytykowania to jesteś pierwszy.Zrób chociaż 1/4 z tego,co robi emVOO,bo ujadasz i mącisz jak stara baba,a nie robisz nic.

Odpowiedz do tematu