FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe tłumiki
Autor Wiadomość
emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2010-03-08, 22:18   Nowe tłumiki

http://www.sportowefakty....-jest-fatalnie/

filip 
FC & strona

Wysłany: 2010-03-09, 08:29   

Jak to wycofaja (mam nadzieje ze stanie sie to jak najszybciej, najlepiej jeszcze przed wyjazdem naszych zawodnikow na tor) to pytanie kto odda kase za tlumiki zawodnikom?...

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2010-03-10, 10:47   

Cytat:
Szczepaniak negatywnie wypowiedział się o nowych tłumikach, które już u progu sezonu sprawiają zawodnikom wiele problemów, będąc przyczyną częstych awarii silników. - Nie odebrałem ich jeszcze i mam nadzieję, że postąpiłem słusznie. Dostałem informację, żeby ich po prostu nie zakładać, bo silniki się zacierają i wybuchają. Rozmawiałem z zawodnikami, którzy już z nich korzystali, m.in. na torze w Gorican. Praktycznie nie ma żużlowca, który nie miał na nich defektu. Wiadomo, że teraz są niskie temperatury. Gdy przyjdzie do zawodów latem, np. na twardym torze w Gnieźnie, gdzie te silniki naprawdę wydobywają z siebie "siódme poty", rywalizacja będzie chyba polegała na tym, żeby jak najwolniej jechać aby uniknąć defektu. Mam nadzieję, że te tłumiki zostaną wycofane. Jeśli coś takiego ma być wprowadzane, to powinno być najpierw przetestowane, np. przez zawodników ze światowej czołówki. Wprowadzono nowy przepis bez żadnych konsultacji z nami, a to nie tak powinno chyba wyglądać - kończy jeden z nowych zawodników Startu.

Sportowefakty.pl - Michał Szczepaniak

janniro 

Wysłany: 2010-04-08, 18:58   

http://www.sportowefakty....kot-zawodnikow/

Ech... I na co to komu? : /

janniro 

Wysłany: 2010-10-30, 12:43   

http://petycja.sportowefakty.pl/

mati1399 

Wysłany: 2011-03-01, 14:52   

A jednak sezon z nowymi tłumikami.

http://www.sportowefakty....wych-tlumikach/

Stysiok 

Wysłany: 2011-03-01, 18:02   

*pierd_pierd*
Kosiarki w akcji. Czyli najbliższy sezon będzie obfitował w defekty, oby było ich jak najmniej w szeregach naszego zespołu.

tomislaw 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-01, 19:46   

A ja sądzę, że ten śmieszny wynalazek wpłynie bardzo negatywnie na popularność tego sportu w Polsce, a co za tym idzie, podejrzewam, że na wszystkich stadionach bez wyjątku spadnie frekwencja. W tym sezonie pseudodziałacze zabierają jeden z nieodłącznych elementów, który towarzyszy temu sportowi. Defektujące kosiarki mnie na przykład nie interesują. Mam nadzieję, że chociaż widowiskowość nie spadnie.
Przy okazji proponuję jeszcze wybudować bandy na wysokość powiedzmy 10 m, tak by nie było nic słychać, a że nie będzie widać, phi... kogo obchodzą kibice.

Stysiok 

Wysłany: 2011-03-01, 20:40   

Dodaję, że udowodniono, że nowe tłumiki zabijają moc w silnikach.
Czyli: słabsze silniki -> wolniejsze motory -> *inny dźwięk* -> mniej walki na torze -> *defekty* -> mniej emocji -> spadek frekfencji. Taka szara prawda, ale wydaje mi się, że te tłumiki to wymysł UE, która nie tylko ingeruje w środowisko speedway'a, ale także np w F1.

maniek31

Wysłany: 2011-03-01, 22:21   

UE juz przyznała ,ze derektywa o zmniejszaniu chalasu nie dotyczy zuzla i tylko FIM oraz podlizujacy sie jej Pzmot wraz z GKSZ-etem na siłe staraja sie upchnac to ustronstwo.Nie przeraza mnie sam fakt,ze bedzie ciut ciszej bo bedac na zawodach w Opolu gdzie startowano na tych własnie ''wynalazkach''nie odczuwalem az tak razacej roznicy w głosnosci motocykli.Gorszy jest fakt ,ze te urzadzenia przyczyniaja sie do nadmiernego zuzywania sprzetu o spadku mocy juz nie wspomnę.Sam Adas Czechowicz przyznal sie ze jego motocykle po tych zawodach nadawaly sie do głebszej reanimacji.Z czasem pewno uda sie dostosowac te nowe tłumiki tak aby nie sprawialy wiekszych problemow,obawiam sie jednak ze wielu mniej majetnych zuzlowcow nie wytrzyma tej proby czasu i da sobie spokoj z uprawianiem tej dyscypliny.Napewno jest to krok w tył w calej historii zuzla.

Kowal 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-02, 14:26   

Mam coś dla ludzi o mocnych nerwach.Wielu już słyszało też jakże piękny dźwięk,w tym roku będzie go jeszcze więcej! To tak,żeby zbytnio się "nie denerwować" przed pierwszymi jazdami zapraszam na filmik pt. 3 Falubazów i 2 nowoczesne kosiarki w Krsko ---->>> LINK

Stysiok 

Wysłany: 2011-03-02, 15:49   

Gdzieś czytałem, że ma być bojkot żużlowców i kibiców. Żużlowcy mają zbojkotować ligę, oraz cykl GP, a kibice mają stać przed stadionami i na nie nie wchodzić...

Dodaje link: Klik!

emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2011-03-02, 16:04   

Stysiok napisał/a:
kibice mają stać przed stadionami i na nie nie wchodzić...

Taaak, tylko co nam po uratowaniu tłumików jeśli nie chodząc na mecze utopimy Kolejarza? Jeśli protestować to z głową bo możemy wylać dziecko z kąpielą...

mar25 

Wysłany: 2011-03-02, 17:07   

A dziś przy Wschodniej traktor równał tor.Czyżby niedługo miały zacząć się pierwsze jazdy?Oby pogoda dopisała i żeby już się zaczęło.

Stysiok 

Wysłany: 2011-03-02, 17:13   

Wiem, dlatego po cichu liczę teraz jakiś protest zbiorowy zawodników wszystkich lig, przed jej rozpoczęciem.

Odpowiedz do tematu