FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
1/2 Mistrzostw Europy Par w Opolu - 21 Sierpnia!
Autor Wiadomość
emvoo 
Redakcja

Wysłany: 2010-08-04, 11:06   1/2 Mistrzostw Europy Par w Opolu - 21 Sierpnia!

http://www.youtube.com/watch?v=Ga5DrsQF_1A

marq

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-08-04, 12:41   

mam nadzieję, że wreszcie stadion będzie pełny. imprezka szykuje się przednia

Eli89 

Wysłany: 2010-08-04, 16:45   

Miejmy wszyscy nadzieję, że pogoda dopisze nam 21 sierpnia. A my kibice wpływami z biletów przyczynimy się do załatania tej dziury w budżecie Kolejarza, wszak to my jesteśmy przecież najwierniejszymi sponsorami. Pozdrawiam. ;-) ;-)

andrzejlandrzej 

Wysłany: 2010-08-04, 17:45   

Może z 2000 ludz będzie, średnio-słaba obsada (lepsza obsada była na 1/4 IMP i zależy jakie będą ceny biletów , jak takie jak na lige albo wyższe to cienko to widzę.

Eli89 

Wysłany: 2010-08-04, 18:04   

andrzejlandrzej napisał/a:
Może z 2000 ludz będzie, średnio-słaba obsada (lepsza obsada była na 1/4 IMP i zależy jakie będą ceny biletów , jak takie jak na lige albo wyższe to cienko to widzę.

Przed ostatnim meczem z Łodzią tak samo kibice narzekali na obsadę, a frekwencja jako taka była. A co do biletów na Mistrzostwa Europy Par to nie sądzę aby były niższe niż na ligę.

maniekutd 
maniekutd

Wysłany: 2010-08-05, 11:31   

gdzie mogę znaleźć obsadę tego turnieju??

Piotrek

Wysłany: 2010-08-05, 18:05   

Obsady tego turnieju jeszcze nie ma, pojawi się za kilka dni ale można się przyjrzeć kto ewentualnie mógłby realnie przyjechać do Opola :

Finlandia : Kylmaekorpi , Laukkanen (choć to mało prawdopodobne), Kalljasto, Lahti ewentualnie nasz dobry znajomy Hautameki
Chorwacja : Jurica Pavlić, Dino Kovacić
Słowenia : przyjazd Zagara można chyba włożyć między bajki w świetle jego ostatnich problemów ze zdrowiem, kto za niego : Denis Stojs, Maks Gregorić może Izak Santej
Francja : tu prawdopodobnie przyjadą bracia Triessareu, może Holender jeżdżący z francuską licencją Theo Pijper
Czechy : być może bracia Drymlowie, ewentualnie Rymel, Franc lub Matej Kus
Włochy: Giulermo Franchetti, Matija Carpanese
Polska : wydaje mi się,że pojedzie Ułamek, być może Zengota lub Miśkowiak no i na rezerwie Adam Czechowicz.

Podsumowując: fakt to impreza międzynarodowa do tego po raz pierwszy zawody takiej rangi w Opolu, ale obsada nie będzie prawdopodobnie powalała na kolana (lepsza jest moim zdaniem na 1/2 IMP). Będzie dobrze jak na trybunach pojawi się z 2000 osób.

Eli89 

Wysłany: 2010-08-05, 19:35   

Piotrek napisał/a:

Podsumowując: fakt to impreza międzynarodowa do tego po raz pierwszy zawody takiej rangi w Opolu, ale obsada nie będzie prawdopodobnie powalała na kolana (lepsza jest moim zdaniem na 1/2 IMP). Będzie dobrze jak na trybunach pojawi się z 2000 osób.

A ja sądzę, że warto by było bardziej zadbać o tą imprezę poprzez reklamę. Porozwieszać plakaty na słupach reklamowych w powiatach Strzeleckim i Brzeskim (wymieniam tylko te najbliższe) Przed zakładami pracy porozdawać ulotki, sama parę razy spotkałam się z sytuacją że przed zakładem gdzie pracuję młodzi ludzie rozdawali różnorakie ulotki, a kilku większych zakładów pracy w Opolu i okolicach nie brakuje!!! A nie każdy z tych ludzi tam pracujących ma czas na internet. Wiem że wiąże się to z pewnego rodzaju kosztami, ale chyba kompetentni ku temu ludzie mogli by spróbować podjąć się czegoś takiego, żeby nie tylko zareklamować Mistrzostwa Europy Par w Opolu, ale ogólnie żużel opolski, bo jest to sport który "wciąga" i jeżeli osobie która jeszcze na żużlu nie była to się spodoba, to w przyszłym sezonie kibiców może być więcej. Może ten post się spotkać z być może negatywnym odbiorem, ale takie jest moje zdanie. ROZREKLAMOWANIE MISTRZOSTW EUROPY PAR NA ŻUŻLU MOŻE OGÓLNIE POMÓC POZYSKAĆ KIBICÓW.

filip 
FC & strona

Wysłany: 2010-08-05, 19:51   

Masz dużo racji w tym co piszesz. Sytuacja klubu jest trudna i jeśli chcemy mieć żużel w Opolu w przyszlym roku trzeba sie zmobilizowac i zrobic wszystko aby frekwencja na polfinale MEP byla jak najwieksza. Obsada obsada, ale prestiż tej imprezy, przyjazd międzynarodowych delegacji to coś wyjątkowego dla naszego środowiska.

Apeluje o to aby namawiac na przyjscie na te impreze znajomych, ktorzy moze na co dzen nie interesuja sie żużlem ale haslo "Mistrzostwa Europy" może nakłonić do przyjścia na stadion.

Eli89 

Wysłany: 2010-08-05, 20:16   

filip napisał/a:
Masz dużo racji w tym co piszesz. Sytuacja klubu jest trudna i jeśli chcemy mieć żużel w Opolu w przyszlym roku trzeba sie zmobilizowac i zrobic wszystko aby frekwencja na polfinale MEP byla jak najwieksza. Obsada obsada, ale prestiż tej imprezy, przyjazd międzynarodowych delegacji to coś wyjątkowego dla naszego środowiska.

Apeluje o to aby namawiac na przyjscie na te impreze znajomych, ktorzy moze na co dzen nie interesuja sie żużlem ale haslo "Mistrzostwa Europy" może nakłonić do przyjścia na stadion.

Dzięki, i tym samym proszę osoby kompetentne z KLUBU KIBICA do zareklamowania tej imprezy w różnych zakątkach naszego województwa poprzez plakaty reklamowe i ulotki przed zakładami pracy, o godz 14-tej jest masa ludzi przed bramami zakładów pracy i to z różnych miejscowości, więc to na prawdę może pomóc - są wakacje, mamy dużo gości z Europy zachodniej którzy z całą pewnością na taką imprezę by się wybrali. Ogólnie to taka reklama przydała by się przez cały sezon. Pozdrawiam.

GibonOp 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-08-05, 21:49   

Ja się wybieram :-D Wiadomo już po ile będą ceny biletów i programów :?:

andrzejlandrzej 

Wysłany: 2010-08-05, 23:47   

Może i po części i samo hasło "Mistrzostwa Europy" robi swoje ale żużel to nie piłka nożna ,siatkówka tu ludzie przychodzą oglądać pojedynki zawodników i nazwisko robi dużo niektórzy może pamiętaja mecze kiedy przyjechała Polonia Piła z Hansem Nielsenem żeby zobaczyć jednego Nielsena na stadionie było ponad 5000 ludzi ,Sam Ermolenko ,jeszcze dawniej Sparta-Aspro Wrocław Kelvin Tatum,Chris Louis,Victoria Rolnicki Machowa Mitch Shirra, Todd Wiltshire, albo mecz z Polonią Bydgoszcz (wygrany 45-44 przez Kolejarza) , Unią Tarnów (wyniku niepamiętam) oglądalo 8000 ludzi na stadinie tak podała wtedy "Trybuna Opolska" staliśmy jak "śledzie w beczce" czy nawet nie tak dawno jak przyjechał Jarek Hampel na 1/2 IMP w zeszłym roku. W Kolejarzyu brakuje dobrego marketingowca, Urzędowi Miasta też powinno zależeć na promocji Opola i wyłożenie na ten cel odpowiednich funduszy, kibice sami nierozreklamuja tak tej imprezy zeby przyszło conajmniej 5000 ludzi. Mnie dziennie w pracy czy znajomi pytają o ten turniej, pierwsze pytanie to kto pojedzie a drugie po ile bilety i co mam im odpowiedzieć jak klub w dwa tygodnie przed turniejem niepodaje żadnych konkretnych informacji na ten temat. 18 sierpnia klub łaskawie zareklamuje turniej (na stronach Kolejarza bo to gratisowo),TVOpolska która jest dostępna tylko w Kablówkach (niewielka oglądalność) i dla nieco większej widowni w TVP Opole - wymieni nazwiska Ułamek , Janowki może Pavlic czy Matej Kus albo Lubos Tomicek i to będą te gwiazdy które na "Wschodnią" przyciągną tradycyjnie garstkę ludzi.

grzesiek1006 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-08-06, 11:41   

W 100 procentach zgadzam się z przedmówcą.
W Kolejarzu brakuje dobrego marketingowca-Klub jest słabo promowany i też obawiam się że ok.2000 tys.to będzie max.
A co do tych meczy to też byłem i stałem nie raz w kilkudziesięcio metrowych kolejkach za biletami tylu ludzi chodziło na Kolejarza

filip 
FC & strona

Wysłany: 2010-08-06, 20:17   

andrzejlandrzej napisał/a:
Może i po części i samo hasło "Mistrzostwa Europy" robi swoje ale żużel to nie piłka nożna ,siatkówka tu ludzie przychodzą oglądać pojedynki zawodników i nazwisko robi dużo

Dlatego wyraznie napisalem żeby namawiac do przyjścia tych, którzy z żużlem mają niewiele wspólnego i którzy nie kojarzą nazwisk żużlowców (no może z wyjątkiem Golloba), a którzy przyjdą na te zawody z ciekawości bo to "Mistrzostwa Europy" podobnie jak przyszliby na Mistrzostwa Europy Mażoretek...

P.S. Co do marketingu to trudno się nie zgodzić...

andrzejlandrzej 

Wysłany: 2010-08-07, 10:54   

Cytat:
Dlatego wyraznie napisalem żeby namawiac do przyjścia tych, którzy z żużlem mają niewiele wspólnego i którzy nie kojarzą nazwisk żużlowców (no może z wyjątkiem Golloba), a którzy przyjdą na te zawody z ciekawości bo to "Mistrzostwa Europy" podobnie jak przyszliby na Mistrzostwa Europy Mażoretek...

Tylko tych potencjalnych kibiców których złapiesz na ulicy na hasło "Mistrzostwa Europy" dodajmy że to tylko półfinał to trzeba mieć jakieś "konkrety" i jakoś ich zachęcić do przyjazdu np. jakieś bony rabatowe na bilet (przykład nie 20 a 15 złoty (5 zł. rabatu) rachunek jest prosty 300 ludzi po 15 złoty to jest 4500 a 200 ludzi po 20 złoty to 4000 jest różnica niewielka ale jest przypuśćmy że 1/3 przyjdzie tylko że dostało ten bon), a ze strony organizatora niema nic ,a to klub powinien o to zadbać, jak klub to "olewa" to... . Ja też działałem w klubie do momentu kiedy pojawił się jeden z głównych sterników obecnego klubu (dod. że nie jest to prezes, którego cenie za to co robi) i swoim podejściem do sprawy "zniechęcił" sponsorów i ludzi którzy mieli troche inne zdanie i podejście niż on. W żużlowej polsce sie mówiło jeśli on bedzie w klubie to w Opolu dobrego żużla nie bedzie i też tak było i jest.

Odpowiedz do tematu