VII kol. 29.VI.2014
Kolejarz
OPOLE
33-57

Pila
Kraków
| FORUM |
VIII kol.3.VIII.2014
Pila
Rawicz
Ostrów
OPOLE
| FORUM |
top
Kto trafi do Opola? 20.10.2017, 14:58
Okres transferowy zbliża się wielkimi krokami, więc serwisy informacyjne już zaczęły łączyć poszczególnych zawodników do klubów żużlowych. Jak to wygląda w Opolu? W Kolejarzu Opole zostają Kevin Woelbert i Jarosław Krzywosz, którzy z klubem Kolejarz Opole uzgodnili warunki jeszcze przed turniejem „Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolską Karolinkę”. Zespół zbuduje i poprowadzi trener Piotr Żyto, który również zostaje na kolejny sezon w Opolu.

Kolejne informację pojawiły się na początku tygodnia, kiedy jeden z portali poinformował, że w Opolu na kolejny sezon prawdopodobnie zostanie Denis Gizatullin. Wstępnie rozmawialiśmy z nim już przy okazji naszej Opolskiej Karolinki. Teraz, gdy Denis przyjedzie do Opola, omówimy szczegóły. Denis planuje zjawić się u nas w drugiej połowie tygodnia. Wtedy powinniśmy wszystko ustalić, a na początku listopada podpiszemy z nim nowy kontrakt. Z naszej dotychczasowej współpracy jesteśmy zadowoleni i liczymy, że tak pozostanie - mówił dla portalu sportowefakty.wp.pl prezes Grzegorz Sawicki.

Na łamach tego samego portalu pojawiła się również informacja, że działacze planują dalszą współpracę z Adrianem Gomólskim. Niebawem się spotkamy, by porozmawiać o nowym sezonie. Nie ukrywam, że chcemy dalszej współpracy z Adrianem i zakładamy, że się dogadamy – mówi prezes. Nie ma natomiast szans na to, że w Opolu zostaną Marcin Rempała i Michał Łopaczewski, którymi klub nie jest zainteresowany.

Jacy jeszcze zawodnicy są łączeni z klubem Kolejarz Opole? Od dłuższego czasu w kuluarach przejawia się nazwisko Huberta Łęgowika, którego często można było zobaczyć w minionym sezonie na treningach w Opolu. Sam zawodnik nie ukrywa, że po słabym sezonie w Gdańsku chce się odbudować w 2. Lidze Żużlowej, choć oficjalnie żadna nazwa klubu nie pada. Jeździłem w tym roku z chłopakami, którzy wchodząc w wiek seniorski startowali w II lidze, a teraz są mocnymi punktami w swojej drużynie. Chciałbym w przyszłym roku być takim zawodnikiem, dostać kredyt zaufania, a na pewno odwdzięczę się dobrymi wynikami – mówił Hubert Łęgowik.

Dzisiaj pojawiły się kolejne informację, tym razem na portalu przegladsportowy.pl. Według tego portalu do Opola z Ekstraligowego Włókniarza Vitroszlif Crossfit Częstochowa ma przejść Oskar Polis. Dla tego zawodnika będzie to pierwszy sezon startów w charakterze seniora, więc nie jest to wykluczone. Zawodnik licząc na regularne starty będzie miał znacznie większe szanse w 2. Lidze niż w Częstochowie, nawet przy nowym zapisie o zawodniku rezerwowym. Jesteśmy zainteresowanie Oskarem, ale także kilkoma innymi zawodnikami. Nie narzekamy na brak zainteresowania ze strony żużlowców. Jesteśmy wypłacalnym klubem. Spłaciliśmy wszystkich zawodników. Taki przekaz najwidoczniej "poszedł" w Polskę i są tego efekty. – mówi trener Piotr Żyto.

Z kolei z informacji portalu espeedway.pl działacze w Opolu zainteresowani są także Edwardem Mazurem, który w tym roku reprezentował barwy Orła Łódź.

Takie nazwiska na liście życzeń Kolejarza nie dziwią, ponieważ jak przekonuje prezes Sawicki - Naszym celem jest wzmocnienie kadry perspektywicznymi zawodnikami.

Okres transferowy zaczyna się 1 listopada i potrwa dwa tygodnie. Do tego czasu wiele może się jeszcze zmienić zarówno w planach klubów, jak i zawodników. Czy Ci zawodnicy ostatecznie podpiszą kontrakty w Opolu? Na tę odpowiedź trzeba jeszcze poczekać.

źródło: sportowefakty.wp.pl, przegladsportowy.pl, espeedway.plAutor: Redakcja

        Lubiďż˝ to!

[Strona G��wna]


Serwis nie ponosi odpowiedzialno�ci za tre�� komentarzy!
Kopiowanie jakichkolwiek materia��w ze strony KolejarzOpole.pl, bez podawania �r�d�a - zabronione!

Kolejarz Opole na n-k Kolejarz Opole na Twitter Kolejarz Opole na GG Kolejarz Opole na facebook
gsmgsm


Do spotkania:

pozostalo:odliczanieodliczanie


DRUŻYNA M Pkt +/-
1. Łódź 12 26 +167
2. Daugavpils 13 20 +92
3. Rzeszów 12 18 +35
4. Piła 13 17 +97
5. Częstochowa 11 15 +74
6. Gdańsk 13 13 +47
7. Kraków 13 12 -54
8. Krosno 13 9 -94
9. Bydgoszcz 13 7 -130
10. Opole 7 4 -81
11. Rawicz 6 0 -155


Zaktualizowano: 11.07.2016

terminarz Terminarz i Wyniki Nice PLŻ
terminarz Terminarz Hawi Racing


tabela

sondasonda

Kto zostanie IMŚ w sezonie 2016?

 Tai Woffinden
 Greg Hancock
 Nicki Pedersen
 Niels K. Iversen
 Bartosz Zmarzlik
 Maciej Janowski
 Jarosław Hampel
 Piotr Pawlicki
 Peter Kildemand
 Inny zawodnik


Zobacz wyniki

sonda

newsletternewsletter

Legendy Kolejarza:

terminarz Jerzy Szczakiel
terminarz Wojciech Załuski
terminarz Leonard Raba
terminarz Zygfryd Friedek
terminarz Alfred Siekierka
terminarz Sean Wilson
terminarz Stanisław Skowron
terminarz Marek Mróz
terminarz Karol Lis
terminarz Gerard Stach
terminarz Franciszek Stach
terminarz Stanisław Pogorzelski
terminarz Roland Wieczorek
terminarz Zoltan Hajdu


sklep kibicasklep kibica

Balans, Balans, Balans... czyli relacja z meczu z KSM Krosno w którym były reprezentant Polski przypomniał dlaczego jest uważany za jednego z najefektowniej jeżdżących żużlowców świata...


forumforum

Jakie znacie skuteczn...
Gdzie tanio kupić tel...
Wasze ulubione teksty...
Programy na sprzedaż
KOLEJARZ 2017
Zabawa ;D
HUMOR
Koszulki Kolejarza - ...

forum

kadra kolejarzakadra kolejarza

Tom Perry
Tom Perry


kadra kolejarza

galeriagaleria

galeria
X Gala Żużla na lodzie

galeria

statystykistatystyki


Szymon
WOŹNIAK


2,357
MONBERG
M. REMPAŁA
ŁOPACZEWSKI
1,947
1,807
1,750
statystyki

statystyki

reklamareklama
sportowe fakty Reklama Kolejarz Opolereklama
Copyright 2008-2016 KolejarzOpole.pl. All rights reserved. Forum | Redakcja | Reklama |